Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 22:40:52

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко представив нового начальника Служби автомобільних доріг в області

06.09.2013   18:27

6 вересня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко представив нового начальника Служби автомобільних доріг в Чернігівській області Олександра Тишину, який до цього працював директором дочірнього підприємства “Чернігівський облавтодор”.

Вітаючи нового керівника, очільник області наголосив на важливості завдань, що стоять перед Службою автодоріг в період кардинального реформування та запровадження нових підходів у сфері дорожнього будівництва.

“Президент України Віктор Янукович наголосив, що з 2014 року в Україні розпочнеться відновлення міських доріг. Це дуже важливо для нас, адже за яку б реформу ми не взялися – освітню чи медичну – усі вони пов’язані з необхідністю підвозу: дітей до шкіл, а хворих до лікарень.

Саме тому на вас лежить дуже велика відповідальність, адже від вашої роботи в значній мірі залежить, що і як про владу будуть думати люди. Переконаний: спільними зусиллями ми виконаємо завдання, які ставить Глава держави та Уряд країни», - зауважив Володимир Хоменко.

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.