Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 04:50:46

Відбулася VII чергова звітно-виборча конференція Чернігівської міської організації ветеранів

12.10.2011   15:05

У ході конференції було переобрано голову ради ветеранів Ірину Миколаївну Четвертак, обрано заступника голови, секретаря та членів міської ради ветеранів.

11 жовтня у Чернігівській міській раді відбулася звітно-виборча конференція міської організації ветеранів.

У роботі конференції взяли участь 65 делегатів – учасники первинних ветеранських організацій, активісти ветеранського руху міста, а також почесні гості конференції заступник міського голови Станіслав Віхров, представники управлінь і відділів міської та районних у місті рад, територіальних центрів, обласної ветеранської організації та активісти громадських організацій міста.

За інформацією голови організації Ірини Четвертак на сьогодні Чернігівська міська ветеранська організація нараховує 21783 ветерани війни і праці, у тому числі 5366 учасників війни, з них 1528 – учасники бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни, 2927 інвалідів війни; ветеранів праці 11490, з них 5817 – дітей війни. У місті проживає 11 осіб, які брали участь у звільненні Чернігова від німецько-фашистських загарбників та 5 Героїв Соціалістичної Праці.

Затверджено комісії при міській раді та їх керівників, а саме комісія з соціально-побутових питань, комісія по роботі з молоддю, комісія по роботі з волонтерами, комісія по роботі з ветеранами праці та комісія по роботі з ветеранами війни.

Виступаючи перед присутніми, Ірина Четвертак зазначила, що Чернігівська міська організація ветеранів активізує свою діяльність з вирішення соціально важливих питань ветеранів: ремонту квартир, придбання слухових апаратів, заміни газового та сантехнічного устаткування, надання матеріальної допомоги та забезпечення безкоштовними ліками.

“Міська влада допомагає нам у вирішенні багатьох проблем, які стосуються ветеранів війни та праці”, – наголосила І. Четвертак.

Вона підкреслила, що за 2008-2011 роки відбулося 11 зустрічей ветеранського активу з міським головою Олександром Соколовим. Питання, що розглядалися під час зустрічей, вирішувалися якісно і оперативно.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 4 нових випадки COVID-19 17:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 серпня в області зафіксовано 4 нових випадки COVID-19. Всі захворілі з Чернігова.

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.