Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 вересня, 16:51:07

Відбулася VII чергова звітно-виборча конференція Чернігівської міської організації ветеранів

12.10.2011   15:05

У ході конференції було переобрано голову ради ветеранів Ірину Миколаївну Четвертак, обрано заступника голови, секретаря та членів міської ради ветеранів.

11 жовтня у Чернігівській міській раді відбулася звітно-виборча конференція міської організації ветеранів.

У роботі конференції взяли участь 65 делегатів – учасники первинних ветеранських організацій, активісти ветеранського руху міста, а також почесні гості конференції заступник міського голови Станіслав Віхров, представники управлінь і відділів міської та районних у місті рад, територіальних центрів, обласної ветеранської організації та активісти громадських організацій міста.

За інформацією голови організації Ірини Четвертак на сьогодні Чернігівська міська ветеранська організація нараховує 21783 ветерани війни і праці, у тому числі 5366 учасників війни, з них 1528 – учасники бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни, 2927 інвалідів війни; ветеранів праці 11490, з них 5817 – дітей війни. У місті проживає 11 осіб, які брали участь у звільненні Чернігова від німецько-фашистських загарбників та 5 Героїв Соціалістичної Праці.

Затверджено комісії при міській раді та їх керівників, а саме комісія з соціально-побутових питань, комісія по роботі з молоддю, комісія по роботі з волонтерами, комісія по роботі з ветеранами праці та комісія по роботі з ветеранами війни.

Виступаючи перед присутніми, Ірина Четвертак зазначила, що Чернігівська міська організація ветеранів активізує свою діяльність з вирішення соціально важливих питань ветеранів: ремонту квартир, придбання слухових апаратів, заміни газового та сантехнічного устаткування, надання матеріальної допомоги та забезпечення безкоштовними ліками.

“Міська влада допомагає нам у вирішенні багатьох проблем, які стосуються ветеранів війни та праці”, – наголосила І. Четвертак.

Вона підкреслила, що за 2008-2011 роки відбулося 11 зустрічей ветеранського активу з міським головою Олександром Соколовим. Питання, що розглядалися під час зустрічей, вирішувалися якісно і оперативно.

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини