Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 17:56:39

Безпрецедентні заходи безпеки – в Чернігів приїхав Філарет

07.12.2011   12:21Агенцiя

Кілька сотень міліціонерів та людей в цивільному здійснють охорону громадського порядку в Чернігові під час візиту Патріарха УПЦ КП Філарета до Чернігова.

Територія довкола Катериненської церкви оціплена з усіх боків. Зі сторони наметів Московського патріархату прохід до церкви заблокований працівниками спецслужб в цивільному – проходити забороняють навіть журналістам. “Патамушо нізя”, – пояснили журналісту ПіК молодики, які не представилися .

Силовими почали стягуватися до церкви ще о 5.30 ранку, повідомили очевидці.

Очевидно такі заходи безпеки пов’язані з очікуваними сутичками між прихильниками Київського і Московського патріархатів.

Напередодні повідомлялося про провокацію в Катериненській церкві під час вечірньої служби 6 грудня.

Як відомо, прихожани Московського патріархату Української православної церкви вже кілка років протестують біля Катериненської церкви в Чернігові після передачі цього храму громаді Київського патріархату.

Цього разу поки вдалося уникнути протистояння між прихильниками різних патріархатів. Хоча минулого року в цей же день представники Московського патріархату зустрічали і проводжали очільника Київського патріархату криками “Анафема” та “Розкольники”

Нагадаємо, сьогодні, 7 грудня 2011 року, в день пам’яті святої великомучениці Катерини, у Чернігові в кафедральному соборі святої великомучениці Катерини відбудеться прославлення в лику святих священноігумена Меркурія Бригинського.

Божественну Літургію та чин канонізації (причислення до лику святих) очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, у співслужінні сонму єпископів та духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Неподалік від церкви козаки встановили великий намет. Поруч чергує пожежна машина.

http://pik.cn.ua/novini-chernigova-novosti-chernigova/6033-bezprecedentni-zahody-bezpeky-v-chernigiv-pryjihav-filaret

Інтернет-видання ПіК: події і коментарі

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини