Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:33:59

Поглянь навколо себе і не будь байдужим

07.12.2011   11:15

Соціально-творчу акцію із красномовною назвою “Поглянь навколо себе і не будь байдужим” презентували сьогодні в Чернігові.

Ініціатор проекту – Юрій Северин, автор і виконавець, член Білоруської Спілки музичних діячів. Партнери – Чернігівське обласне відділення Української Спілки ветеранів Афганістану та комунальне підприємство “Міський Палац культури” міської ради.

Як зазначає автор ідеї, він сам народився на Чернігівщині, тут навчався і часто приїздить до родичів. Тому йому близькі проблеми виховання патріотизму та поваги до старшого покоління. А як старший офіцер запасу вбачає актуальним надати підтримку Чернігівському обласному госпіталю для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

“Ми всі у неоплатному боргу перед нашими ветеранами, тож своїм концертним гастрольним туром Чернігівщиною я хотів би привернути увагу всіх, хто може надати посильну допомогу госпіталю в придбанні медичного обладнання й апаратури. Крім того, я сподіваюся що ця акція матиме ще й виховний вплив на сучасну молодь”, – вважає Ю. Северин.

За словами директора міського Палацу культури, заступника голови обласного відділення УСВА Анатолія Кирилюка, презентація такої суспільно-корисної акції саме в День Збройних Сил України має підкреслити її важливе значення у військово-патріотичному вихованні підростаючих поколінь. “Підтримка заходів героїко-патріотичного виховання молоді є одним із чільних напрямків роботи нашої організації”, – наголосив А. Кирилюк. Він також нагадав, що Палац культури постійно підтримує подібні заходи. Так, уже два роки поспіль тут проводиться фестиваль патріотичної пісні “Поклик серця”, що збирає численну аудиторію.

Детальніше на організаційних моментах зупинився начальник управління культури міської ради Олег Васюта. Він переконаний, що гастрольний тур Ю. Северина значно пожвавить культурно-мистецьке життя в регіоні, особливо у віддалених населених пунктах.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу “Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни” Володимир Товчига поінформував про діяльність і потреби закладу, розрахованого на 100 ліжкомісць. Станом на початок 2011 року під наглядом медзакладів області перебували понад 86 тис. чол.: в тому числі – 7742 інваліди війни, 5613 учасників бойових дій, 63701 учасник війни, 9269 осіб, прирівняних за пільгами. Понад 3 тисячі інвалідів війни та учасників бойових дій – це ветерани Афганістану. Щороку в госпіталі отримують лікування до 2-х тисяч осіб.

Звісно, найбільш вартісними проблемами закладу є придбання сучасної діагностичної, лабораторної та фізіотерапевтичної апаратури, без яких ефективне лікування просто неможливе. Тож госпіталь, а відповідно, і його пацієнти, будуть вдячні за будь-яку надану допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини