Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:37:24

Питання безпеки та організації дорожнього руху обговорили в Чернігівській міськраді

20.08.2013   10:21

У Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса відбулось засідання постійно-діючої комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

У її роботі також взяли участь представники ДАІ міста та Чернігівської області, керівники відповідних структурних підрозділів міської ради та депутати міської ради.

До порядку денного внесено п’ять питань:

- Щодо дозволу на проведення будівельних робіт по вул. Князя Чорного, 9 з тимчасовим перекриттям руху автотранспорту від вул. Кирпоноса до Комсомольської.

- Щодо включення до паспорту міського автобусного маршруту № 24 «Вокзал – Півці» додаткової зупинки «На вимогу» в районі перехрестя вулиць Михалевича та Єськова, шляхом встановлення додаткових дорожніх знаків та без облаштування зупиночного комплексу.

- Щодо заборони руху вантажних автомобілів та встановлення відповідних дорожніх знаків на вул. Механізаторів.

- Щодо вжиття заходів для відновлення обладнання кінцевої зупинки міського автобусного маршруту № 31 на вул. Ціолковського.

- Щодо вжиття додаткових заходів для підвищення безпеки дорожнього руху пішоходів через обладнаний нерегульований пішохідний перехід біля ЗНЗ № 4 на перехресті вулиць Толстого – Антонова-Овсієнка, шляхом встановлення примусових обмежувачів швидкості руху автомобільного транспорту на вул. Толстого. Дане питання потребує якнайшвидшого вирішення, адже незабаром початок нового навчального року. На цьому наголосив С. Андрос.

Всі питання, внесені на розгляд комісії, розглянуто. Відповідним службам надано доручення щодо вжиття необхідних заходів для належного вирішення поставлених проблем.

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.