Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 13:34:34

У Ніжинському і Козелецькому районах відкриються групи денного перебування дітей-інвалідів у центрах соціальної реабілітації

15.08.2013   16:02Агенцiя

Стан справ на ринку праці Чернігівщини, виплати державної допомоги для соціально вразливих категорій населення, охоплення відповідними послугами одиноких непрацездатних пенсіонерів – ці та інші питання обговорили учасники розширеного засідання колегії департаменту соціального захисту населення, підбиваючи підсумки своєї роботи за останні півроку.

Розпочалося розширене засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з аналізу соціально-економічної сфери області. Так, відповідно до статистичних даних, на Чернігівщині спостерігається стійка тенденція до зростання заробітної плати, яка за останні півроку збільшилась на 11,5 відсотків. В той же час, наголошують експерти, майже на 5 мільйонів гривень зменшилась загальна сума заборгованості із виплати зарплати, із 22-х районів повністю ліквідована заборгованість у 16-ти.

Також учасники наради обговорили форми та заходи роботи із одинокими непрацездатними пенсіонерами, якими також опікується держава.

Розглянули учасники колегії і інше, не менш важливе, питання – виплати державної допомоги соціально вразливим категоріям населення. Таких в області, станом на 1липня, нараховується майже 80 тисяч осіб та більше 3,5 тисяч малозабезпечених сімей.

Торкнулася розмова і засобів реабілітації людей з інвалідністю: так, впродовж року людям з особливими потребами було надано 1174 одиниці відповідного обладнання.

Втім, головною темою стало обговорення пілотного проекту, а саме відкриття груп денного перебування дітей-інвалідів у центрі соціальної реабілітації. Такі групи вже у вересні мають запрацювати у Ніжинському та Козелецькому районах. Перевага таких методів роботи очевидна, адже батьки отримають можливість не віддавати дитину до спеціалізованого інтернату.

Підбиваючи підсумки колегії, директор департаменту соціального захисту населення Лариса Юрченко наголосила на необхідності постійного пошуку нових форм та методів роботи із мешканцями області, адже за сухими статистичними цифрами доповідей стоїть життя реальних людей, які потребують допомоги держави.


http://chodtrk.com.ua/?p=10595

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.