Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 00:24:35

Наш вибір – рух до Євросоюзу – громадськість Чернігівщини

03.08.2013   13:11Агенцiя

Під час регіонального круглого столу “Порозуміння заради європейського майбутнього”, що відбувся 1 серпня у Чернігові, громадські активісти підписали резолюцію на підтримку курсу європейської інтеграції України.

У резолюції представники Чернігівщини звернулися до керівництва обласної ради та керівництва обласних осередків політичних партій парламентської опозиції з пропозицією – сісти за стіл переговорів для вироблення спільного плану дій щодо євроінтеграції.

“Робота Верховної Ради України сьомого скликання свідчить, що ні влада, ні опозиція не квапляться піти на непопулярний у середовищі їхніх виборців крок – сівши за стіл переговорів з метою виробити спільний План дій реалізації європейського курсу України. Саме тому необхідні громадянські ініціативи, що допоможуть сторонам протистояння організувати такий процес. Ми схвалюємо ініціативу з проведення Національного круглого столу, адже наш вибір – рух до Євросоюзу”, – йдеться у тексті резолюції.

Учасники заходу також висловили свою підтримку голові Наглядової ради – В’ячеславу Брюховецькому та діючій спеціальній Робочій групі на чолі з координатором Сергієм Бондарчуком.

Звернення підписали: депутат Корюківської міськради Сергій Мілейко, представник Корюківської МГО “Альтернатива” Костянтин Іванов, депутат Чернігівської міської ради Андрій Глухенький, голова Чернігівської обласної організації політичної політичної партії “За Україну” Олександр Ясенчук, редактор суспільно-інформаційного порталу “Північний Вектор” Олександр Бондарев, громадсько-політичний діяч Сергій Лавський, голова Менської ГО “Менщина” Ірина Черенько та представник МГО “Центр прогресивної молоді “Апельсин”.

Делегатом, який представлятиме Чернігівщину на першому етапові Національного круглого столу було обрано Олександра Ясенчука.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини