Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 20:07:31

Затверджено міський план заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг

03.08.2013   11:10Агенцiя

30 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради, порядок денний якого налічував 20 питань, 12 з яких містили інформацію з обмеженим доступом.

Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Ганна Малиш унесла на затвердження міський план заходів на 2013-2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг. Одним із пунктів плану заходів передбачено вивчення досвіду європейських країн з питань організації та надання соціальних послуг, сприяння залученню міжнародної фінансової та технічної допомоги для реформування системи соціальних послуг.
 
Планується запровадити нові види соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання, зокрема, на базі діючої мережі закладів та установ, що надають такі послуги.
 
Вивчатиметься питання щодо утворення при центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відділення денного перебування.
 
Виконавчий комітет затвердив даний план заходів, контроль за виконанням якого покладено на заступника міського голови Григорія Мисана. Інформацію про хід виконання заходів виконавчий комітет заслуховуватиме щорічно в березні.
    
                                                                              

 Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини