Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 21:47:07

Продаж алкогольних напоїв у нічний час у Чернігові обмежений

02.08.2013   14:03

1 серпня у Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв на встановлення та скасування режимів роботи об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час.

Під час обговорення заяв суб'єктів господарювання щодо надання дозволів на встановлення режимів роботи закладів торгівлі, особливо цілодобово, члени комісії акцентували увагу на дотримання правопорядку в районах діяльності розважальних закладів та магазинів, на скарги від мешканців сусідніх будинків, на кількість здійснення правопорушень на вулицях міста у стані алкогольного сп'яніння.

Присутні зійшлися у думці, що необхідно обмежити торгівлю спиртними напоями до 23 години у літній час, і до 22 години у зимовий час магазинам, розташованим поблизу житлових будинків, що сприяє порушенням громадського порядку і заважає спокою городян. Натомість, такою є світова практика. 

На переконання Сергія Андроса, заборона продажу алкоголю у магазинах, супермаркетах, кіосках у нічний час є профілактичною мірою щодо зниження кількості правопорушень, адже люди вночі мають право на спокій, чисті під'їзди та прибудинкові території, мають почувати себе захищено. Крім того, таке обмеження продажу алкогольних напоїв не стосується кафе, барів, тобто закладів ресторанного господарства

На думку членів комісії, важливим аргументом для недобросовісних підприємців мають стати штрафи за порушення правил торгівлі, також очевидною є необхідність впровадження більш жорстких санкцій із позбавленням ліцензій відповідних суб'єктів на здійснення торгівлі.

Сергій Андрос дав доручення всім відповідним службам та структурним підрозділам міської ради підготувати пропозиції для вироблення системного підходу для організації торгівлі у місті на належному рівні за умови виконання діючих нормативно-правових актів, дотримання правил благоустрою, санітарних норм і культури торгівлі.
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.