Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 13:18:11

Продаж алкогольних напоїв у нічний час у Чернігові обмежений

02.08.2013   14:03

1 серпня у Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв на встановлення та скасування режимів роботи об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час.

Під час обговорення заяв суб'єктів господарювання щодо надання дозволів на встановлення режимів роботи закладів торгівлі, особливо цілодобово, члени комісії акцентували увагу на дотримання правопорядку в районах діяльності розважальних закладів та магазинів, на скарги від мешканців сусідніх будинків, на кількість здійснення правопорушень на вулицях міста у стані алкогольного сп'яніння.

Присутні зійшлися у думці, що необхідно обмежити торгівлю спиртними напоями до 23 години у літній час, і до 22 години у зимовий час магазинам, розташованим поблизу житлових будинків, що сприяє порушенням громадського порядку і заважає спокою городян. Натомість, такою є світова практика. 

На переконання Сергія Андроса, заборона продажу алкоголю у магазинах, супермаркетах, кіосках у нічний час є профілактичною мірою щодо зниження кількості правопорушень, адже люди вночі мають право на спокій, чисті під'їзди та прибудинкові території, мають почувати себе захищено. Крім того, таке обмеження продажу алкогольних напоїв не стосується кафе, барів, тобто закладів ресторанного господарства

На думку членів комісії, важливим аргументом для недобросовісних підприємців мають стати штрафи за порушення правил торгівлі, також очевидною є необхідність впровадження більш жорстких санкцій із позбавленням ліцензій відповідних суб'єктів на здійснення торгівлі.

Сергій Андрос дав доручення всім відповідним службам та структурним підрозділам міської ради підготувати пропозиції для вироблення системного підходу для організації торгівлі у місті на належному рівні за умови виконання діючих нормативно-правових актів, дотримання правил благоустрою, санітарних норм і культури торгівлі.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.