Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 13:25:24

Продаж алкогольних напоїв у нічний час у Чернігові обмежений

02.08.2013   14:03

1 серпня у Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника міського голови Сергія Андроса відбулось чергове засідання комісії з розгляду заяв на встановлення та скасування режимів роботи об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час.

Під час обговорення заяв суб'єктів господарювання щодо надання дозволів на встановлення режимів роботи закладів торгівлі, особливо цілодобово, члени комісії акцентували увагу на дотримання правопорядку в районах діяльності розважальних закладів та магазинів, на скарги від мешканців сусідніх будинків, на кількість здійснення правопорушень на вулицях міста у стані алкогольного сп'яніння.

Присутні зійшлися у думці, що необхідно обмежити торгівлю спиртними напоями до 23 години у літній час, і до 22 години у зимовий час магазинам, розташованим поблизу житлових будинків, що сприяє порушенням громадського порядку і заважає спокою городян. Натомість, такою є світова практика. 

На переконання Сергія Андроса, заборона продажу алкоголю у магазинах, супермаркетах, кіосках у нічний час є профілактичною мірою щодо зниження кількості правопорушень, адже люди вночі мають право на спокій, чисті під'їзди та прибудинкові території, мають почувати себе захищено. Крім того, таке обмеження продажу алкогольних напоїв не стосується кафе, барів, тобто закладів ресторанного господарства

На думку членів комісії, важливим аргументом для недобросовісних підприємців мають стати штрафи за порушення правил торгівлі, також очевидною є необхідність впровадження більш жорстких санкцій із позбавленням ліцензій відповідних суб'єктів на здійснення торгівлі.

Сергій Андрос дав доручення всім відповідним службам та структурним підрозділам міської ради підготувати пропозиції для вироблення системного підходу для організації торгівлі у місті на належному рівні за умови виконання діючих нормативно-правових актів, дотримання правил благоустрою, санітарних норм і культури торгівлі.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини