Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 жовтня, 22:26:06

Чернігівці поставили оцінку владі за організацію громадських слухань щодо тарифів на проїзд. ВІДЕО. ФОТО

02.08.2013   08:14

Проведення громадського слухання знову показало, що організатори слабо підготувалися, а політикам головне був процес, а не результат .

  • Чернігівці поставили оцінку владі за організацію громадських слухань щодо тарифів на проїзд
  • Чернігівці поставили оцінку владі за організацію громадських слухань щодо тарифів на проїзд
  • Чернігівці поставили оцінку владі за організацію громадських слухань щодо тарифів на проїзд
  • Чернігівці поставили оцінку владі за організацію громадських слухань щодо тарифів на проїзд
  • Чернігівці поставили оцінку владі за організацію громадських слухань щодо тарифів на проїзд
  • Чернігівці поставили оцінку владі за організацію громадських слухань щодо тарифів на проїзд

Для розгляду організатори спробували винести три питання: "Функціонування міського пасажирського транспорту в умовах сьогодення, проблеми та шляхи їх розв'язання", "Щодо вартості проїзду у міському пасажирському транспорті" та "Щодо дотримання перевізниками правил надання послуг з перевезення пасажирів міським електро- та автомобільним транспортом".

Значна кількість присутніх була налаштована лише на розгляд лише питання вартості проїзду у міському пасажирському транспорті.

Звучала і думка про те, що ці громадські слухання нелегітимні і їх повинно перенести на декілька тижнів.

Всього зареєструвалося, по інформації організаторів 619 учасників. Але голосування за регламент та порядок денний, які затягнулися більше, ніж на годину, показали, що і у організаторів, і у опозиції переваги в голосах немає.

Сценарій, який готовив міськвиконком та перевізники фактично провалився.

 

Відіо телеканал “Дитинець”

Останні новини Чернігівщини

470 аграріїв Чернігівщини отримали банківські кредити на розвиток 17:54

У 2025 році 13261 український агровиробник отримав 100,1 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. Із них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» було профінансовано 6565 агропідприємств на суму 43,9 млрд гривень.

Нетверезий за кермом — загроза для всіх 17:22

Учора, близько 8-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Олександра Довженка. На місце події одразу направили екіпаж патрульних.

З початку 2025 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів Чернігівщини 16:51

З початку 2025 року працівники землевпорядної служби Чернігівщини внесли до Державного земельного кадастру відомості про нормативну грошову оцінку земель 306 населених пунктів області.

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж 16:18

Протягом минулої доби на Чернігівщині зареєстровано 7 пожеж: 5 – у житловому секторі, 1 – на транспорті та 1 – у природних екологічних системах.

Як забезпечити стабільний інтернет під час блекаутів – на нараді з провайдерами 15:45

Заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко провів робочу нараду з провайдерами фіксованого Інтернету Чернігівської області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини