Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 03:29:42

"Чернігів" забезпечив десантування на берег морських піхотинців

27.07.2013   09:21

Екіпаж морського тральщика "Чернігів" взяв активну участь у міжнародних багатонаціональних навчаннях "Сі-бриз-2013".

Головна мета цих навчань - проведення міжнародної операції з безпеки на морі та евакуації некомбатантів. Військові моряки діяли в північно-західній частині Чорного моря, зокрема на узбережжі Одеської та Миколаївської областей.

Корабель "Чернігів" виконував бойові завдання у складі тактичної групи, до якої також увійшли флагман українського Військово-Морського флоту фрегат "Гетьман Сагайдачний", великий десантний корабель "Констянтин Ольшанський", фрегат ВМС Румнії "Марашешті", катер ВМС Грузії "Сухумі", ракетний катер ВМС Туреччини "Мелтем" та катер Державної прикордонної служби України.

В ході навчань українські, румунські та турецькі моряки відбили декілька атак швидкісних катерів та легкомоторних літаків, надали допомогу пошкодженому судну, декілька днів забезпечували контроль судноплавства у визначеному районі, перехоплюючи та здійснюючи догляд підозрілих суден. Одне з них, умовно, намагалося нелегально доправити зброю в район бойових дій. Його виявив корабельний гелікоптер Ка-27, що піднявся з борту фрегата U-130 "Гетьман Сагайдачний". Контрабандиста перехопили, зупинили та висадили на нього спеціальну доглядову групу.

Кульмінацією морської фази навчань стала висадка десанту на узбережжя, де закріпилися умовні бойовики, десантування проводилося з борту  "Костянтина Ольшанського" у БТРах на плав.

Від дій екіпажу корабля з гербом Чернігова залежав успіх всієї операції. Вони здійснили проводку за тралом для всіх кораблів тактичної групи. "Чернігів" йшов попереду всіх суден та запускав на воду спеціальний пристрій - трал - який прокладав шлях від мін та різних морських загороджень. В результаті "чернігівці" забезпечили десантування на берег морської піхоти, рятувальних підрозділів, бронетранспортерів та іншої військової техніки. Умовного ворога було знищено. Завдання виконано.

Підбиваючи підсумки, учасники морської епопеї впевнено констатували: "Сі-Бриз-2013" пройшов успішно.

28 липня морський тральщик  "Чернігів" разом з українськими та російськими кораблями візьме участь у святковому параді  у Севастополі, присвяченому Дню Флоту України.
 

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини