Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 16:28:32

Мінприроди погодило створення РЛП "Ялівщина"

22.07.2013   13:06

Міністерство екології та природних ресурсів України погодило створення у Чернігові регіонального ландшафтного парку "Ялівщина". Про це йдеться у відповідному листі, який Чернігівська міська рада отримала від відомства.

"Мінприроди підтримує пропозицію щодо створення РЛП "Ялівщина" як нового об'єкту природно-заповідного фонду в Чернігівській області й пропонує погодити це клопотання з власниками та первинними користувачами природних ресурсів у межах територій, рекомендованих для заповідання", - говориться у документі.

У листі також вказано, що проектні матеріали (обґрунтування необхідності створення РЛП, Перелік власників і землекористувачів, План-схема території РЛП) підготовлені відповідно до вимог законодавства.

Регіональні ландшафтні парки, відповідно до ст.23 Закону України "Про природно-заповідний фонд України", є природоохоронними рекреаційними установами місцевого чи регіонального значення, що створюються з метою збереження в природному стані типових або унікальних комплексів та об'єктів, а також для забезпечення умов для організованого відпочинку населення.

Останні новини Чернігівщини

Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10

Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.

На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16

Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:

Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16

Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини