Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 05:49:17

Ніжинські депутати достроково припинять повноваження мера міста

12.10.2011   06:12Агенцiя

Саме таке рішення прийняли депутати Ніжинської міської ради, які вже вкотре виявили ряд порушень у діяльності міського голови.

Останньою краплею у цьому стала незаконно скликана позачергова сесія, на яку чомусь були винесені питання, котрі міська рада вже приймала своєю більшістю. Крім того, всі ці рішення вже вступили у законну силу, оскільки розпорядження щодо призупинення їх дії міським головою видано не було, і вони оприлюдненні у одній із місцевих газет.

Майже всі депутати, прийшовши до сесійної зали, відмовилися реєструватися для участі у роботі сесії і, висловивши своє невдоволення від такого грубого порушення чинного законодавства, запропонували провести комісію на якій розробили проекти рішень, що стосувалися чергового висловлення недовіри М.Приходьку та припинення його повноважень як міського голови.

Усього в залі були присутні 28 депутатів із 50, а жоден депутат із табору міського голови, окрім керуючого справами апарату виконкому, чомусь на сесію не з’явився. Нам вдалося з’ясувати і причини відсутності такої кількості депутатів: за словами одного з обранців, до нього особисто телефонував мер і просив його не приходити на сесію.

Як би там не було, сам винуватець проведення сесії був на ній відсутній. Саме 11 жовтня відбувалося одне з останніх судових засідань по кримінальній справі порушеної проти міського голови Михайла Приходька за хабарництво у особливо великих розмірах по цій же статті був засуджений до позбавлення волі на 10 років і славнозвісний суддя -“колядник” Зварич.


Максим Білоусенко “Ніжин-інфо”

Останні новини Чернігівщини

Коронавірус виявили ще у 22 людей

Коронавірус виявили ще у 22 людей 14:49

За добу на Чернігівщині коронавірус діагностували у 22 людей.

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.