Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 02:49:15

Підписано Декларацію про співдружність між громадами Чернігова та Познані

10.07.2013   16:24

В період із 7 по 13 липня у Чернігові перебуває делегація з м. Познань (Польща). Це представники архітектурного факультету Познанського технологічного університету - студенти та викладачі на чолі з професором Познанського університету Терезою Бардинською Бонеберг.

Співпраця Чернігова з містом Познань у різних сферах та між різними структурами триває ще з 2003 року. В лютому цього року в Чернігові проходив Міжнародний форум на тему: «Ревіталізація в урбаністиці. Досвід та тенденції», в якому взяли участь представники з м. Познань, і за результатами якого було прийнято Декларацію.

Саме в рамках заходів цієї Декларації проведено прес-конференцію, де висвітлено ініціативи мешканців Чернігова (Україна) та Познані (Польща), щодо підвищення іміджу Чернігова на міжнародному рівні та механізми сприяння Євроінтеграції України.

Так, начальник управління стратегічного розвитку та туризму Чернігівської міської ради Борис Атрощенко від імені міського голови Олександра Соколова щиро привітав представників польської делегації у нашому місті, розповів про перспективи його розвитку, особливо, туристичної галузі. «Міжнародне співробітництво є важливою складовою частиною стратегічного розвитку нашого міста. Розвиток туризму – дуже важливе питання для міської влади», - наголосив Б. Атрощенко.

В ході прес-конференції було поінформовано, що під час візиту студенти проходитимуть навчальну практику з метою підготовки матеріалів для розробки архітектурних проектів ревіталізації колишніх виробничих будівель та споруд. Також обговорено концепцію розвитку та облаштування Культурно-ділового центру «Познань» у Чернігові.

По закінченні заходу підписано Декларацію про співдружність між громадами міст Чернігова та Познань.
 

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини