Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 13:03:25

Глаба спростовує інформацію, котру розповсюджував проти кандидата у депутати Верховної Ради Дубіля

08.07.2013   15:48Агенцiя

Обласне видання «Біла хата» №26/858 від 27 червня 2013 року оприлюднило публікацію, в якій чернігівець Андрій Глаба спростовує інформацію, котру розповсюджував проти кандидата у депутати Верховної Ради Валерія Дубіля під час парламентських виборів 2012 року.

Виконавча служба змусила  відповідача Андрія Глабу виконати рішення суду і спростувати недостовірну інформацію, яку він поширював у друкованих засобах масової інформації проти Валерія Дубіля. А це понад 400 тисяч інформаційних листівок, зміст яких не відповідає дійсності і вважається наклепницьким.

Інформація, яку розповсюджував Глаба у Чернігові проти Валерія Дубіля під час виборчих перегонів минулого року – це суцільний наклеп. Це підтвердив суд трьох інстанцій, - прокоментував помічник-консультант народного депутата В. Дубіля Микола Миргородський. – Ми задоволені таким рішенням. Це вкотре доводить, що в нашій країні працює Конституція, що кожна людина має право захистити честь, гідність і ділову репутацію. І Валерій Дубіль і його команда абсолютно нормально сприймають обгрунтовану критику, бо вона ознака цивілізованого суспільства. Одразу  після виборів Валерій Дубіль публічно заявив про те, що не тримає образи на людей, які поливали його брудом.  Та покласти край цим звинуваченням мав суд, аби це стало наукою для людей, для яких подібні методи стали нормою життя.

Прес-служба народного депутата України Валерія Дубіля

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року