Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 11:34:45

Глаба спростовує інформацію, котру розповсюджував проти кандидата у депутати Верховної Ради Дубіля

08.07.2013   15:48Агенцiя

Обласне видання «Біла хата» №26/858 від 27 червня 2013 року оприлюднило публікацію, в якій чернігівець Андрій Глаба спростовує інформацію, котру розповсюджував проти кандидата у депутати Верховної Ради Валерія Дубіля під час парламентських виборів 2012 року.

Виконавча служба змусила  відповідача Андрія Глабу виконати рішення суду і спростувати недостовірну інформацію, яку він поширював у друкованих засобах масової інформації проти Валерія Дубіля. А це понад 400 тисяч інформаційних листівок, зміст яких не відповідає дійсності і вважається наклепницьким.

Інформація, яку розповсюджував Глаба у Чернігові проти Валерія Дубіля під час виборчих перегонів минулого року – це суцільний наклеп. Це підтвердив суд трьох інстанцій, - прокоментував помічник-консультант народного депутата В. Дубіля Микола Миргородський. – Ми задоволені таким рішенням. Це вкотре доводить, що в нашій країні працює Конституція, що кожна людина має право захистити честь, гідність і ділову репутацію. І Валерій Дубіль і його команда абсолютно нормально сприймають обгрунтовану критику, бо вона ознака цивілізованого суспільства. Одразу  після виборів Валерій Дубіль публічно заявив про те, що не тримає образи на людей, які поливали його брудом.  Та покласти край цим звинуваченням мав суд, аби це стало наукою для людей, для яких подібні методи стали нормою життя.

Прес-служба народного депутата України Валерія Дубіля

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові змінюють час продажу алкоголю в магазинах та закладах громадського харчування 10:39

У Чернігові змінили час обмеження реалізації алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

1квітня - цей день в Україні та у світі

1квітня - цей день в Україні та у світі 09:06

ДЕНЬ 402 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 402 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини