Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 18:41:08

З початку 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 32,4 тис. громадян, з них взято на облік 17 тис.

05.07.2013   10:59Агенцiя

2 липня у Чернігівському ОЦЗ відбулась нарада за участю керівного складу обласного та директорів базових центрів зайнятості на тему "Про підсумки діяльності обласної служби зайнятості протягом січня-травня 2013 року та завдання щодо впровадження нових інструментів підвищення ефективності роботи".

Відкрила нараду директор Чернігівського ОЦЗ Лідія Падалка, поінформувавши учасників про пріоритетні завдання, що були поставлені Міністром соціальної політики Наталією Королевською під час Всеукраїнської наради Державної служби зайнятості, яка нещодавно відбулася у м. Каневі Черкаської області, а саме: щодо підвищення якості та результативності послуг, які надає служба зайнятості, ефективного втілення в життя всіх інструментів сприяння зайнятості, які містяться в новому Законі України «Про зайнятість населення», скорочення середньої тривалості безробіття, активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи та підвищення рівня відповідальності з боку працівників служби.

Також Лідія Падалка проаналізувала ситуацію на ринку праці регіону та роботу обласної служби зайнятості за 5 місяців 2013 року. Зокрема вона зазначила, що з початку 2013 року на обліку у центрах зайнятості області перебувало 32,4 тис. громадян, з них взято на облік 17 тис. осіб, що на 12,2% більше, ніж у минулому році. За направленням служби зайнятості отримали роботу 9,2 тис. громадян – на 10,2% більше ніж у січні-травні минулого року. Зокрема, 298 безробітних започаткували підприємницьку діяльність. Набували нових професій та підвищували кваліфікацію 2,1 тис. безробітних. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 2,7 тис. осіб.

Про надання послуг неповнолітнім особам та цільові орієнтири діяльності обласної служби зайнятості розповів заступник директора Чернігівського ОЦЗ Максим Торжевський. Під час наради учасники розглянули й ряд інших питань, зокрема: механізм видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадян, старше 45 років, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, відшкодування єдиного соціального внеску роботодавцям, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних тощо.

Підбиваючи підсумок наради Лідія Падалка наголосила на важливості активізації співпраці з органами влади, місцевого самоврядування та роботодавцями, з питань виконання пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості, інформаційно-роз’яснювальної роботи норм чинного Закону України «Про зайнятість населення» та посиленні відповідальності кожного працівника  служби зайнятості.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини