Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 липня, 17:11:59

Володимир Хоменко: “Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу закладає основу і перспективу будь-якої економіки”

03.07.2013   14:02

На цьому очільник області наголосив під час спілкування з керівництвом ТОВ “Багатопрофільне підприємство „Атілос””, яке займається розробкою і виробництвом радіоелектронної апаратури виробничо-технічного призначення. Це телекомунікаційне обладнання, вироби для автоматичного керування дорожнім рухом, світлодіодні освітлювальні пристрої.

Підприємство є лауреатом Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості товарів і послуг “Золота Фортуна”, неодноразовим переможцем і лауреатом Державних конкурсів “100 кращих товарів України” та “Кращий вітчизняний товар року”.

Продукцію ТОВ “Атілос” знають як в Україні, так і за її межами.

Як відзначив Володимир Хоменко, підприємство є одним з кращих зразків ведення бізнесу і прикладом для інших. “Впроваджуючи у виробництві систему організації праці та управління якістю, підприємство в кінцевому результаті має конкурентоспроможну продукцію, яка відповідає найкращим світовим зразкам”, – зауважив він.

Голова облдержадміністрації підкреслив: сприяння розвитку малого і середнього бізнесу закладає основу і перспективу будь-якої економіки, тому створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу є одним з пріоритетів роботи влади – як центральної, так і місцевої. На цьому неодноразово наголошував Президент України Віктор Янукович, говорячи, що поліпшення бізнес-клімату та продовження процесу дерегуляції, упорядкування та спрощення системи надання адміністративних послуг залишаються найважливішими пріоритетами.

Для цього робляться поступові кроки, передбачені Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

На місцевому рівні ведеться системна робота, спрямована на поліпшення бізнес-клімату, спрощення регуляторного середовища, створення умов для ведення та підтримки підприємництва. Серед її пріоритетів – реалізація обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки, функціонування дозвільних центрів у кожному районі та містах обласного підпорядкування, робота регіонального Центру з надання адміністративних послуг у Чернігові, міського Центру у Прилуках, районних Центрів у Городні та Носівці. Постійно проводяться зустрічі з представниками організацій та об’єднань підприємців, обговорюються проблемні питання, що перешкоджають діяльності малого і середнього бізнесу.

“У місті програма працевлаштування і розвитку бізнесу вирішується легше, ніж у селі. Для нас дуже важливо вирішити цю проблему в районах і, особливо, у сільських населених пунктах, щоб люди мали своє місце роботи, а також могли забезпечити себе і свою сім’ю. Завдання одне – створити всі умови для того, щоб людина могла застосувати свої сили, вміння і можливості, щоб достойно жити”, – підкреслив голова облдержадміністрації.

 

 

 

Останні новини Чернігівщини

 Немає води під час відключень світла – «Чернігівводоканал» працює над вирішенням питань

Немає води під час відключень світла – «Чернігівводоканал» працює над вирішенням питань 13:36

КП «Чернігівводоканал» продовжує працювати з адресами багатоквартирних житлових будинків, які під час відключень світла залишаються без води. Про останні результати доповідав під час загальноміської наради 23 липня директор підприємства Сергій Малявко.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо озброєної організованої злочинної групи виробників та торгівців наркотиками 13:32

Поліцейські припинили діяльність організованої злочинної групи, яка систематично виготовляла та збувала уроздріб психотропні речовини в особливо великих розмірах. Слідчі слідчого управління обласної поліції завершили досудове розслідування, матеріали провадження з обвинувальним актом скеровано до суду.

Прилуцькі поліцейські викрили чоловіка у перевезенні контрафактної продукції майже на мільйон гривень

Прилуцькі поліцейські викрили чоловіка у перевезенні контрафактної продукції майже на мільйон гривень 13:28

Керманича з нелегальним багажем поліцейські зупинили у Прилуках. З автівки правоохоронці вилучили 15 тисяч пачок цигарок без марок акцизного податку.

У шести громадах Чернігівщини з’явилися консультанти з ментального здоров’я 13:25

Всеукраїнська програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською, продовжує розширювати свої можливості та інструменти, які допоможуть подбати кожному про свій внутрішній стан.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 4 випадки загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 4 особи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини