Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 17:53:45

Відтепер колегіально обговорюються сплата і податків, і митних зборів

01.07.2013   16:14

Відбулося розширене засідання колегії Головного управління Міндоходів у Чернігівській області та Чернігівської митниці Міндоходів за участі керівників податкових інспекцій. Головне питання порядку денного – аналіз підсумків роботи щодо забезпечення надходжень коштів до бюджетів. Робота за попередній період оцінювалася через призму аналітики.

За перше півріччя поточного року збір по платежах загального фонду держбюджету склав 886,5 млн.грн. – 101,1 відсотка. Виконано завдання з податку на прибуток, збору за спецвикористання лісових та водних ресурсів, платі за надра, акцизному податку з вітчизняних товарів тощо. Сплата податку на додану вартість названа як напрямок, над яким необхідно ефективно працювати.

До місцевих бюджетів надійшло 753,1 млн.грн., що на 8,2 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Головне управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов очолив наприкінці квітня, тому одразу звернув увагу, що виступи мають відображати виконання вже поставлених раніше завдань. Щодо своїх вимог до колективу він зазначив, що найголовніше – високий рівень виконавської дисципліни. Тоді будуть і порозуміння, і результативність у наповненні бюджетів.

Серед ризикових галузей, які потребують підвищеної уваги – лісова, спиртова, сільське господарство, нафтодобувна. Виконання доведених завдань має бути забезпечено за всіма видами податків.

Щодо результатів роботи слідчого управління фінансових розслідувань зазначено, що протягом січня-червня цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 90 кримінальних правопорушення. По кримінальних провадженнях забезпечено надходження до бюджету більше 24 млн. грн

Важливою складовою діяльності Чернігівської митниці Міндоходів є виявлення контрабанди та порушень митних правил. В результаті до правоохоронних органів направлено 55 повідомлень про кримінальні правопорушення, з яких 37 – щодо незаконного переміщення історико-культурних цінностей, засобів негласного отримання інформації та засобів самооборони, 18 – щодо наркотичних засобів та психотропних речовин. Виявлено 384 адміністративних правопорушення на суму 6,1 млн.грн. – щодо незаконного переміщення транспортних засобів, промислових товарів, продуктів харчування та тютюнових виробів.

Особливий акцент зроблений на тісній співпраці підрозділів головного управління Міндоходів та Чернігівської митниці Міндоходів. Це має значно підвищити ефективність.

Начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов також наголосив на необхідності координації зусиль усіх підрозділів на забезпечення загального результату. Завдання щодо забезпечення надходжень до бюджетів цілком реальні, а шляхи досягнення мети – зрозумілі.

З усіх обговорених питань прийняті відповідні рішення, щодо поставлених завдань встановлені конкретні терміни їх виконання.
 

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини