Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 18:36:10

Міліція Чернігівщини забезпечила порядок на фестивалі "Дружба-2013"

01.07.2013   13:28

Традиційним випробуванням спроможності міліції та спеціальних служб України, Білорусі і Росії працювати злагоджено й ефективно був міжнародний фестиваль "Дружба-2013", проведений останньої суботи червня на кордоні трьох слов'янських держав біля села Сеньківка Чернігівської області.

Щорічне дійство, приурочене до святкування Дня молоді, викликає неабиякий інтерес у десятків тисяч людей - молодих і не дуже, які збираються сюди не тільки з усіх куточків Чернігівської, Гомельської та Брянської областей, а навіть і з вельми віддалених від монументу Дружби населених пунктів.

Звичайно, правоохоронцям прикордонних областей довелося докласти максимум зусиль, аби не допустити прикрих несподіванок. І в той же час - зберегти сутність фестивалю дружби, яка полягає у відкритості та щирості, невимушеному спілкуванні молоді, решту часу розділеної хоч і прозорими, проте реальними кордонами.

Всі аспекти спільної діяльності міліції прикордонних областей в рамках підготовки до фестивалю було ретельно вивчено та обговорено. Керівники управлінь внутрішніх справ Чернігівщини, Гомельщини й Брянщини, а також їхні заступники в ході тристоронньої зустрічі біля підніжжя монументу Дружби, проведеної за тиждень до початку фестивалю, узгодили всі кроки щодо організації охорони громадського порядку під час масових заходів. Спільний план заходів було підписано в урочистій обстановці й узято до реалізації, як показала практика - цілком успішної.

До забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в рамках молодіжного фестивалю у Сеньківці лише Чернігівщина мусила залучити шістсот співробітників міліції. Подібну активність виявили і колеги-правоохоронці з Брянської та Гомельської областей, проте особлива увага була прикута саме до ефективності організаційних заходів з боку Чернігівщини, яка цьогоріч несла тягар приймаючої сторони.

Зустріч у Сеньківці, за багаторічною традицією, очільники Управлінь внутрішніх справ Чернігівської, Гомельської та Брянської областей використали також як добру нагоду підтвердити міцність професійних та дружніх контактів правоохоронців. На українському боці кордону було облаштовано імпровізований подіум, де поважні керівники в урочистій обстановці скріпили підписами офіційні документи стосовно подальшої співпраці на ключових напрямках правоохоронної діяльності.

У підписанні взяли участь начальник Управління МВС України в Чернігівській області Олександр Михайлик та начальник Управління внутрішніх справ Гомельського облвиконкому МВС Республіки Білорусь Валерій Поліщук.

В якості почесного гостя фестивалю в урочистих заходах взяв участь генерал внутрішньої служби Андрій Володимирович Василишин — перший міністр внутрішніх справ незалежної України, який очолював правоохоронне відомство держави з 1990 по 1994 рік. Нині він очолює Українську секцію Міжнародної поліцейської асоціації та є радником МВС України. Поважний гість вручив ряду працівників міліції відомчі відзнаки Міжнародної поліцейської асоціації. Андрій Василишин вперше побував на фестивалі і був приємно вражений чіткою взаємодією правоохоронців України, Білорусі та Росії під час охорони громадського порядку на такому велелюдному заході.

Безпосередньо в ході офіційної частини фестивалю не зареєстровано жодних, навіть дрібних інцидентів. Спокійно, чітко і злагоджено пройшли як церемонія урочистого відкриття свята за участю його почесних гостей, так і огляд обласними делегаціями "містечка майстрів". І після відбуття поважних керівників, представників регіональної політичної і ділової еліти працівники міліції аж ніяк не могли вважати свою місію повністю виконаною, бо мусили продовжувати контролювати ситуацію, підтримувати громадський порядок, не допускати виникнення серйозних конфліктів.

Той факт, що злагоджена робота працівників міліції прикордонних областей виявилась плідною, підтверджується рядками оперативного зведення УМВС в області, виданого за результатами фестивалю: порушень громадського порядку не допущено.

 

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини