Повноваження реєстраційної палати з 1 липня переходять до управління юстиції
Відділ розпочинає роботу з 1 липня 2013 року та буде знаходитися за адресою: місто Чернігів, вулиця Рокоссовського, 20-А (приміщення центру надання адміністративних послуг).
До уваги громадян, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців! Відповідно до підпунктів 1 – 4, 7 – 8 пункту 28 розділу І Закону України від 16.10.2012 № 5461-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Міністерства юстиції, Міністерства культури, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів, а також Державного космічного агентства» з 1 липня 2013 року функції з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців переходять від Реєстраційної палати Чернігівської міської ради до відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції.
Реєстраційна служба Чернігівського міського управління юстиції
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв