Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 16:41:41

Мешканці чернігівських гуртожитків взяли участь у роботі групи при Кабінеті Міністрів

28.06.2013   13:06Агенцiя

В Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ відбулося чергове засідання робочої групи з розв’язання проблем мешканців гуртожитків, у якому взяв участь Валерій Дубіль, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, голова обласної комісії з питань гуртожитків Віктор Геращенко, директор департаменту житлово-комунального господарства Чернігівської ОДА Петро Головач, заступник Чернігівського міського голови Микола Сенькович, представники мешканців гуртожитків Параска Россол, Оксана Калушевська та Євгенія Шаповаленко. Про це представникам ЗМІ Чернігова повідомили на брифінгу, який відбувся у громадській приймальні Валерія Дубіля.

руки

руки

Одним із основних питань, яке розглядалося на робочому засіданні стало “Про стан реалізації житлових прав мешканців гуртожитків у Чернігівській області”.

Валерій Дубіль, як член цієї робочої групи запропонував такі заходи для сприяння в забезпеченні житлових прав мешканців гуртожитків.

Створити постійні комісій із забезпечення реалізації житлових проблем мешканців гуртожитків та комісій з проведення інвентаризації гуртожитків.
Розробити місцеві програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад та місцевих програм фінансування, утримання та використання гуртожитків і прибудинкових територій.

Прийняти органами місцевого самоврядування рішення щодо надання згоди на отримання у комунальну власність гуртожитків державної та приватної форм власності.

Розробити органами місцевого самоврядування проектно-кошторисну документація на капітальний ремонт та реконструкцію гуртожитків державної та приватної форм власності, які визначені рішеннями органів місцевого самоврядування для передачі їх у власність територіальних громад.
Прийняти органами місцевого самоврядування Чернігівської області рішення про надання дозволу на приватизацію всім мешканцям гуртожитків, які перебувають у комунальній власності.

Розробити робочим групам по кожному із гуртожитків Чернігівської області, які увійшли до статутних фондів підприємств і організацій у процесі корпоратизації чи приватизації плану дій для забезпечення реалізації мешканцями цих гуртожитків права на приватизацію житла.


Прес-служба народного депутата України Валерія Дубіля
 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.