Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 лютого, 16:09:09

Валерій Дубіль на зустрічі Клубу молодого політолога

28.06.2013   09:31Агенцiя

Зустріч Клубу молодого політолога 27 червня була присвячена темі впливу молоді на політичну ситуацію в Чернігові і країні. Спеціальним гостем зустрічі став народний депутат України Валерій Дубіль.

На початку зустрічі Валерій Дубіль наголосив на потребі молодих кадрів в політиці і розповів свій початок політичної кар’єри: “Головне – поставити мету і йти до неї щиро, чесно, відверто”. Молодим політикам нардеп порекомендував для початку стати помічником депутата і здобути досвід роботи в комісіях і сесіях міської ради, більше зустрічатися з людьми, попрацювати у громадській приймальні. Головними проблемами молоді гість назвав безробіття і виїзд талановитих фахівців за кордон.

Валерій Дубіль критично оцінив роботу місцевої влади: “Висновків мер ніяких не зробив… Я вже й забув його голос”. Нардеп дорікав місцевій владі Ялівщиною, проблемами в сфері ЖКГ, питанням гуртожитків і припустив швидкі зміни у виконкомі міської ради. Питання транспорту, яке підняли на зустрічі, Валерій Дубіль пообіцяв детально вивчити і сприяти його вирішенню в інтересах людей.

Народний депутат відповів на ряд питань всеукраїнського рівня. Він зазначив, що об’єднання Батьківщини й Фронту Змін тільки посилило опозицію. В то й же час Валерій Дубіль зазначив, що фракція критично оцінює поведінку Анатолія Гриценка: “Коли людина йде на прямий ефір і поливає брудом колег… В команді так не роблять”.

Президентські перегони 2015 року, на думку Валерія Дубіля, будуть зосереджені на боротьбі чинного президента і єдиного кандидата від об’єднаної опозиції.

Нардеп припускає, що “асоціація” з ЄС буде підписана, так як сама Юлія Тимошенко закликає лідерів опозиції сідати за стіл переговорів і домовлятись з владою в цьому питанні.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини