Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 14:29:09

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко: “Створення першого робочого місця для молоді – одне з основних завдань влади”

26.06.2013   13:04

З 1 січня 2013 року набув чинності новий Закон України “Про зайнятість населення”, розроблений на виконання соціальних ініціатив Президента України, спрямованих на впровадження активної політики зайнятості, в першу чергу на працевлаштування соціально вразливих категорій населення та створення нових робочих місць.

Сьогодні для сприяння працевлаштуванню молоді служба зайнятості використовує різні механізми – від допомоги у підборі роботи до надання профорієнтаційних послуг та організації професійного навчання відповідно до потреб ринку праці. З початку дії нового закону в січні-травні 2013 року Чернігівською обласною службою зайнятості працевлаштовано майже 2,5 тисячі молодих осіб віком до 35 років, що на 31% більше, ніж за відповідний період 2012 року. З них 75 випускників навчальних закладів забезпечено першим робочим місцем.

На базі Чернігівського міського центру зайнятості постійно проводяться семінари на допомогу молоді, яка шукає роботу. З учасниками одного з них під назвою “Особливості зайнятості молоді” сьогодні поспілкувався голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Як підкреслив очільник області, створення першого робочого місця для молоді – одне з ключових соціальних завдань, яке ставить перед органами місцевої влади Президент України Віктор Янукович.

“Ми повинні розуміти, що формування майбутнього залежить від того, як ми дамо молодій людині увійти в трудове життя. Зараз існують проблеми, коріння яких в минулому. Одна з головних в тому, що формування пропозицій підготовки кадрів абсолютно не адаптувалося до вимог ринку праці. Тому зараз у нас існують серйозні перекоси у підготовці фахівців: одного фаху дуже багато, іншого не вистачає”, – зауважив голова облдержадміністрації.

За його словами, в області відпрацьовується система взаємозв’язку між роботодавцями та студентською молоддю.

“Зв’язок між роботодавцем і його майбутнім працівником має починатися ще в студентські роки. Було б краще, коли молода людина, закінчуючи навчальний заклад, знала, куди вона піде працювати і які професій користуються попитом в області”, – наголосив Володимир Хоменко.

Тому спільним завданням органів влади, служби зайнятості, роботодавців та профспілок сьогодні є використання у повній мірі механізмів, передбачених Законом України “Про зайнятість населення” для створення нових робочих місць та забезпечення легальної та продуктивної зайнятості молоді.

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція мосту через річку Удай біля Прилук поступово виходить на фініш

Реконструкція мосту через річку Удай біля Прилук поступово виходить на фініш 12:23

Оновлення мосту через річку Удай біля міста Прилуки на автомобільній дорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поступово виходить на фінішну пряму.

“Сіверські клейноди” на “GOLDenFest”

“Сіверські клейноди” на “GOLDenFest” 09:57

З 15 по 18 жовтня 2021 року у Славутичі проходить ІІІ Міжнародний фестиваль для людей поважного віку “GOLDenFest”.

«Політична шахівниця» №3. Хто може стати претендентом на округ померлого Антона Полякова?

«Політична шахівниця» №3. Хто може стати претендентом на округ померлого Антона Полякова? 09:42

Представляємо увазі наших читачів черговий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

 Ніжинська спортсменка Наталя Чистякова знову чемпіонка

Ніжинська спортсменка Наталя Чистякова знову чемпіонка 09:38

17 жовтня, Наталя Чистякова стала чемпіонкою світу з самбо до 21 року на змаганнях у Греції.

Вийшов у світ новий випуск часопису «Літературний Чернігів»

Вийшов у світ новий випуск часопису «Літературний Чернігів» 09:35

У чергове число щоквартального мистецького журналу лiтературної спілки «Чернiгiв» влилася проза молодих. Але про все по порядку.