Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 жовтня, 01:38:20

У Чернігові проведено міську об’єднавчу конференцію Руху

26.06.2013   07:35Агенцiя

25 червня чернігівські міські організації Української народної партії та Народного руху України провели об’єднавчу конференцію.

Представник чернігівського об’єднавчого комітету Володимир Ступак поінформував делегатів про рішення з’їздів УНП і НРУ та процес об’єднання рівноправних партнерів, що сповідують спільні ідеологічні цінності у єдину політичну силу в Україні та області. Він із задоволенням відмітив на Чернігівщині динамічну перереєстрацію членів партій до об’єднаного Руху.

Володимир Ступак повідомив, що Рух вже підписав договори про партнерство з Українською республіканською партією та Конгресом українських націоналістів. Отже, впевнено розпочався процес гуртування прихильників правої і правоцентристської ідеології у єдину, юридично оформлену, політичну силу. Саме цей правовий демократичний шлях є єдиним можливим для перспективного поступу України. Він відкриває нові можливості для консолідації всіх національно-демократичних сил та опозиції в цілому задля захисту національної держави, демократії, національних інтересів.

Делегати обговорили мету та завдання партії і міської організації в умовах погіршення внутріполітичної ситуації в країні, загострення суперечностей між владою та суспільством. Рухівці намітили конкретні політичні заходи щодо захисту прав і свобод громадян, суспільних та національних інтересів у Чернігові.

Прийнято рішення про створення чернігівської міської організації об’єднаного Руху. Її головою обрано Сергія Чернякова, заступниками – Олександра Даценка, Надію Галковську та Людмилу Івашко.


Прес-служба Чернігівської міської організації Народного руху України (Української народної партії “РУХ”)
 

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.