Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 23:33:29

У Чернігові проведено міську об’єднавчу конференцію Руху

26.06.2013   07:35Агенцiя

25 червня чернігівські міські організації Української народної партії та Народного руху України провели об’єднавчу конференцію.

Представник чернігівського об’єднавчого комітету Володимир Ступак поінформував делегатів про рішення з’їздів УНП і НРУ та процес об’єднання рівноправних партнерів, що сповідують спільні ідеологічні цінності у єдину політичну силу в Україні та області. Він із задоволенням відмітив на Чернігівщині динамічну перереєстрацію членів партій до об’єднаного Руху.

Володимир Ступак повідомив, що Рух вже підписав договори про партнерство з Українською республіканською партією та Конгресом українських націоналістів. Отже, впевнено розпочався процес гуртування прихильників правої і правоцентристської ідеології у єдину, юридично оформлену, політичну силу. Саме цей правовий демократичний шлях є єдиним можливим для перспективного поступу України. Він відкриває нові можливості для консолідації всіх національно-демократичних сил та опозиції в цілому задля захисту національної держави, демократії, національних інтересів.

Делегати обговорили мету та завдання партії і міської організації в умовах погіршення внутріполітичної ситуації в країні, загострення суперечностей між владою та суспільством. Рухівці намітили конкретні політичні заходи щодо захисту прав і свобод громадян, суспільних та національних інтересів у Чернігові.

Прийнято рішення про створення чернігівської міської організації об’єднаного Руху. Її головою обрано Сергія Чернякова, заступниками – Олександра Даценка, Надію Галковську та Людмилу Івашко.


Прес-служба Чернігівської міської організації Народного руху України (Української народної партії “РУХ”)
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини