Республіка Таджикистан – один з перспективних для області торговельно-економічних партнерів
22 червня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні Шухратом Султоновим.
Під час зустрічі обговорено шляхи подальшого розвитку двостороннього співробітництва Республіки Таджикистан та Чернігівської області.
Республіка Таджикистан є одним з перспективних для Чернігівської області торговельно-економічних партнерів.
Період 2008-2012 років характеризується переважно експортною складовою зовнішньої торгівлі області з Таджикістаном. У 2012 році експорт склав 2996 тис.дол.США (110,2% до 2011 року). При цьому, відмічається тенденція зростання експортних поставок протягом 2009-2012 років. Так, у 2011 році експорт склав 2718,7 тис.дол.США, що перевищує відповідний показник 2010 року в 1,3 рази.
За результатами січня-квітня 2013 року зовнішньоторговельний оборот товарами області з Таджикистаном формував експорт, який порівняно з минулорічним показником збільшився на 24,0% і склав 1,02 млн.дол.США.
До Таджикистану експортують продукцію такі підриємства області як ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат”, ПАТ Чернігівська кондитерська фабрика “Стріла”, ПАТ “Слов’янські шпалери-КПТФ”.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.