Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 11:51:15

Напередодні міжнародного фестивалю правоохоронці затвердили план спільних заходів

22.06.2013   11:54

В останню неділю червня в Сеньківці Городнянського району Чернігівської області на спільному кордоні України, Білорусі й Росії відбудеться міжнародний фестиваль "Дружба-2013". Громадський порядок на святі забезпечуватимуть правоохоронці трьох держав.

Напередодні міжнародного фестивалю правоохоронці затвердили план спільних заходів

Напередодні міжнародного фестивалю правоохоронці затвердили план спільних заходів

Щорічне дійство, приурочене до святкування Дня молоді, викликає неабиякий інтерес у десятків тисяч людей - молодих і не дуже, які збираються сюди не тільки з усіх куточків Чернігівської, Брянської та Гомельської областей, а навіть і з вельми віддалених від монументу Дружби населених пунктів. Цього року Україна є приймаючою стороною фестивалю. Саме у Сеньківці сходяться кордони Чернігівської, Гомельської та Брянської областей.

Аби свято пройшло спокійно, за тиждень до нього правоохоронці трьох держав зустрілися, щоб ретельно вивчити та обговорити всі аспекти спільної діяльності правоохоронних відомств прикордонних областей в рамках підготовки до фестивалю.

Керівники управлінь внутрішніх справ Чернігівщини, Брянщини й Гомельщини, а також їхні заступники з питань громадської безпеки в ході тристоронньої зустрічі біля підніжжя монументу Дружби узгодили всі кроки щодо організації охорони громадського порядку під час масових заходів 29 червня.

В урочистій обстановці сторони погодили, затвердили і взяли до реалізації Спеціальний план по забезпеченню правопорядку та громадської безпеки під час проведення Міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба-2013» на кордоні України, Білорусі й Росії. За результатами зустрічі був підписаний Протокол.

У затвердженні плану взяли участь начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, начальник Управління внутрішніх справ Гомельського облвиконкому МВС Республіки Білорусь генерал-майор міліції Валерій Поліщук та начальник Управління МВС Російської Федерації по Брянській області генерал-майор поліції Валентин Кузьмин.

Тристоронню зустріч у Сеньківці, за багаторічною традицією, керівники Управлінь внутрішніх справ Чернігівської, Гомельської та Брянської областей використали також як добру нагоду підтвердити міцність професійних та дружніх контактів правоохоронців. На українському боці кордону було облаштовано імпровізований подіум, де поважні керівники в урочистій обстановці скріпили підписами офіційні документи стосовно подальшої співпраці на ключових напрямках правоохоронної діяльності.

До забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в рамках молодіжного фестивалю у Сеньківці лише Чернігівщина залучить більше шістисот працівників міліції та їх добровільних помічників. Подібну активність виявлять і колеги-правоохоронці з Брянської та Гомельської областей, проте особлива увага буде прикута саме до ефективності організаційних заходів з боку Чернігівщини, яка цьогоріч є приймаючої сторони.

 

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Новгород-Сіверської райдержадміністрації - Тараса Молочка 10:43

1 червня голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко разом з народним депутатом України Максимом Зуєвим офіційно представив голову Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Тараса Молочка.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом травня вилучено майже 290 кг незаконно добутої риби і понад 6 км сіток 10:36

Протягом травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 205 порушень Правил рибальства.

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція

У Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей пройшла акція "Даруймо радість дітям" 10:22

У рамках акції «Даруймо радість дітям» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей заступник начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Юлія Олифіренко та Регіональний Уповноважений Верховної Ради з прав людини у Чернігівській області Ірина Жмака відвідали Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та вручили його вихованцям подарунки.

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Днем захисту дітей

Неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, привітали з Днем захисту дітей 10:12

Чотирьох неповнолітніх, які утримуються в Чернігівському слідчому ізоляторі, 1 червня привітали з Міжнародним днем захисту дітей та вручили подарунки.

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Семенівської райдержадміністрації - Дениса Буданова

Андрій Прокопенко офіційно представив голову Семенівської райдержадміністрації - Дениса Буданова 10:04

1 червня голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко разом з народним депутатом Максимом Зуєвим офіційно представив голову Семенівської районної державної адміністрації Дениса Буданова.

АНОНСИ ПОДІЙ