Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 11:19:26

Левко Лук’яненко став гостем Клубу молодого політолога

15.06.2013   09:08Агенцiя

На черговій зустрічі Клубу молодого політолога чернігівська молодь мала змогу поспілкуватися з творцем незалежності України. Левко Григорович Лук’яненко дав свою оцінку політичній ситуації в країни та закликав пишатися тим, що ми є українцями.

Левко Лук’яненко приїхав до Чернігова разом з колегами Євгеном Мачуцьким та Олегом Синякевичем для того, щоб активізувати національну свідомість українців та закликати національно-патріотичні сили до об’єднання.

Головною проблемою українського політикуму Левко Григорович назвав радянську адміністрацію, яка до сих пір керує країною: “Це чужа, антиукраїнська влада, що діє методом проб і помилок. Зробили крок, подивилися на реакцію народу – а народ мовчить, вони далі жмуть”. Лук’яненко дорікнув українцям, за те, що вони не виступають силою і закликав пишатися своєю приналежністю до української нації.

На питання присутніх щодо української опозиції Левко Лук’яненко дав конкретні відповіді. Він вважає, що кращою кандидатурою на президентських виборах є Віталій Кличко. До ВО “Свобода” Лук’яненко має позитивне відношення, але впевнений, що за Тягнибока не проголосує південь і схід. Лідерів менших опозиційних партій Левко Григорович закликав об’єднатися та обрати, що їм дорожче назва особистої партії чи Україна.

Левко Лук’яненко також звернувся до молоді з проханням відстоювати свої інтереси та позбутися комплексу меншовартості. “Старе покоління помре зі старою ідеологією. А молодь має переосмислити національні цінності і навчитись керувати собою, керувати країною. Ми не телята! Ми козацького роду!.. Завжди пам’ятайте, що ми українці!”.

Останні новини Чернігівщини

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії 09:57

27 червня 2022 року, з 19.20 до 19.35 у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області зафіксовано 15 вибухів (виходів) та 15 вибухів (приходів).

Життя блокадного Чернігова 一 Суспільне Чернігів покаже виставу «Тиловий Що?Денник»

Життя блокадного Чернігова 一 Суспільне Чернігів покаже виставу «Тиловий Що?Денник» 09:51

28 червня о 23:00 в ефірі Суспільне Чернігів та всіх регіональних телеканалах Суспільного вийде телеверсія вистави «Тиловий Що?Денник» Чернігівського обласного молодіжного театру.

Уряд затвердив програми безповоротних грантів на створення теплиць і садів 09:45

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило програми безповоротних грантів для аграріїв, які були затверджені на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.

На Чернігівщині екологи нарахували близько 10 мільярдів гривень шкоди, завданої землям та атмосферному повітрю

На Чернігівщині екологи нарахували близько 10 мільярдів гривень шкоди, завданої землям та атмосферному повітрю 09:31

Через авіаційні бомбардування та ракетні обстріли російськими військами на Чернігівщині виникли надзвичайні ситуації, наслідками яких стали пошкодження підприємств, житлових будинків та лісових насаджень.

Навчання у Гомельскій області та обстріли прикордоння із різних видів зброї: Генштаб про ситуацію на ранок 28 червня

Навчання у Гомельскій області та обстріли прикордоння із різних видів зброї: Генштаб про ситуацію на ранок 28 червня 09:25

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 28 червня 2022 року.