У міських податківців новий очільник
7 червня трудовому колективу був представлений новий начальник Державної податкової інспекції у м. Чернігові Головного управління Міністерства доходів і зборів - Володимир Ігорович Олійник.

Володимир Олійник
Новопризначений керівник міських податківців народився 13.05.1980 р. у м. Кілія Одеської області. Освіта повна вища, 2004 року закінчив Одеський державний аграрний університет, спеціальність "облік і аудит", кваліфікація - економіст. Має спеціальне звання радника податкової служби ІІ рангу.
Трудову діяльність у податкових органах розпочав 2004 року державним податковим інспектором Ізмаїльської ОДПІ Одеської області.
До призначення на посаду начальника Державної податкової інспекції у м. Чернігові Головного управління Міндоходів працював начальником Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Державної податкової служби.
Одружений, має трьох дітей.
У зверненні до колективу Володимир Олійник зазначив, що основним завданням міських податківців є встановлення дієвого контролю за своєчасністю та повнотою сплати податків до бюджетів усіх рівнів.
Основні вимоги до колег - за будь-яких обставин діяти професійно, порядно, відповідально.
Останні новини Чернігівщини
28 червня: цей день в Україні і світі 08:01
ДЕНЬ 1221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1221 RUSSIAN AGRESSION
У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27
Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».
Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55
До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.
Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34
У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.
Чернігівщина: надходження військового збору за 5 місяців склали близько 1,1 млрд гривень 16:11
Протягом січня - травня 2025 року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 1,1 млрд грн військового збору. Це в три рази більше, ніж надходження за аналогічний період минулого року. Додатково надійшло 761,1 млн гривень.