У другому півріччі на Чернігівщині бізнес перевірятимуть менше
У Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області стверджують, що завдяки новим критеріям контрольно-перевірочної роботи суттєво зменшився тиск на сферу бізнесу.
Планові контрольно-перевірочні заходи працівники Міндоходів Чернігівщини спрямовують лише до ризикових платників, які свідомо не сплачують або сплачують не в повному обсязі платежі до бюджету, використовуючи схеми ухилення від оподаткування.
Зокрема, до плану-графіку проведення документальних перевірок на І півріччя 2013 року було включено 47 суб’єктів господарювання, що на 39, або 45% менше, ніж на І півріччя 2012 року (86 перевірок).
Всього протягом січня-травня 2013 року було проведено 573 документальні перевірки (планові та позапланові).
Також знизилася загальна кількість запланованих перевірок фізичних осіб-підприємців. При плануванні на І півріччя цього року їх поменшало на 30 відсотків порівняно з відповідним періодом минулого року.
Тенденція щодо зменшення кількості перевірок бізнесу буде продовжуватися і у другому півріччі 2013 року.
Такі підходи до податкового контролю сприятимуть гармонізації відносин з платниками та уникненню зайвого втручання у діяльність сумлінних платників податків.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).