Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 21:33:08

Міська влада готова підтримати й утілити в життя конкретні проекти, які мають на меті розвиток туризму

12.06.2013   15:23

Перший заступник Чернігівського міського голови вимагає конкретики в питаннях розвитку туризму

Міська влада готова підтримати й утілити в життя конкретні проекти, які мають на меті розвиток туризму й туристичної інфраструктури в Чернігові. Про це заявив перший заступник міського голови Сергій Андрос під час засідання круглого столу, присвяченого співпраці влади, бізнесу й громадськості в питаннях розвитку туристичної сфери, активізації промоції міста Чернігова на внутрішньому та зовнішньому ринку туристичних послуг.

При цьому він запевнив, що намагатиметься усунути бюрократичні перепони, з якими можуть зіткнутися активні місцеві підприємці в ході реалізації своїх ідей.

Зокрема, керівник Чернігівської медіагрупи Ярослав Сухомлин зініціював цікавий проект навігації містом, що передбачає встановлення вуличних вказівників, карт і схем на ключових перехрестях обласного центру, інформаційних стендів поблизу визначних пам’яток. Для їх виготовлення і розміщення потрібне сприяння й погодження відповідальних підрозділів міської ради. Саме це готовий забезпечити С. Андрос.

Важливим чинником у поліпшенні інформаційного простору міста має стати збільшення зон вільного доступу до Інернету. Як поділився планами керівник Інтернет – напрямку ТРК «Основа» Олексій Горбунов, до існуючих п’яти зон Wi-Fi можуть додатися ще дві – на Валу і в Центральному парку культури та відпочинку. Щоправда, прокладання мереж досить вартісне, над цим слід попрацювати спільно.

Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко наголосив, що запорукою успішного туристичного бізнесу є формування позитивного іміджу міста, розбудова сучасної інфраструктури, розповсюдження інформації про пам’ятки, туристичні маршрути й готелі Чернігова. Перспективними напрямками є активізація співпраці з містами-побратимами й брендування міста на будь-яких масових заходах.

Крім того, управління стратегічного розвитку міста та туризму міськради готове надати всім підприємцям, які працюють у сфері громадського харчування, транспортних перевезень, міжнародних комунікацій друковану продукцію про місто для максимального охоплення потенційних вітчизняних та іноземних туристів.

На завершення спілкування С. Андрос запросив усіх зацікавлених до більш предметної співпраці й пообіцяв особисто підтримати креативні й обгрунтовані проекти.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!»

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!» 18:09

Урочистості відбулися символічно напередодні святкування 30-ї річниці дня створення Збройних Сил України в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки, який і є організатором конкурсу.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19 18:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 грудня в області зафіксовано 386 нових випадків COVID-19.

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна 17:59

3 грудня шевченківці мали щасливу можливість знову зустрітися з чернігівськими глядачами, аби представити ще одну прем’єрну виставу «МарЛені», поставлену заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за мотивами п’єси сучасної німецької літераторки Теа Дорн.

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова 17:56

2 грудня, у перший четвер місяця, у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проведено панахиду за воїнами, які у листопаді цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.