Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:07:23

Міська влада готова підтримати й утілити в життя конкретні проекти, які мають на меті розвиток туризму

12.06.2013   15:23

Перший заступник Чернігівського міського голови вимагає конкретики в питаннях розвитку туризму

Міська влада готова підтримати й утілити в життя конкретні проекти, які мають на меті розвиток туризму й туристичної інфраструктури в Чернігові. Про це заявив перший заступник міського голови Сергій Андрос під час засідання круглого столу, присвяченого співпраці влади, бізнесу й громадськості в питаннях розвитку туристичної сфери, активізації промоції міста Чернігова на внутрішньому та зовнішньому ринку туристичних послуг.

При цьому він запевнив, що намагатиметься усунути бюрократичні перепони, з якими можуть зіткнутися активні місцеві підприємці в ході реалізації своїх ідей.

Зокрема, керівник Чернігівської медіагрупи Ярослав Сухомлин зініціював цікавий проект навігації містом, що передбачає встановлення вуличних вказівників, карт і схем на ключових перехрестях обласного центру, інформаційних стендів поблизу визначних пам’яток. Для їх виготовлення і розміщення потрібне сприяння й погодження відповідальних підрозділів міської ради. Саме це готовий забезпечити С. Андрос.

Важливим чинником у поліпшенні інформаційного простору міста має стати збільшення зон вільного доступу до Інернету. Як поділився планами керівник Інтернет – напрямку ТРК «Основа» Олексій Горбунов, до існуючих п’яти зон Wi-Fi можуть додатися ще дві – на Валу і в Центральному парку культури та відпочинку. Щоправда, прокладання мереж досить вартісне, над цим слід попрацювати спільно.

Начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Борис Атрощенко наголосив, що запорукою успішного туристичного бізнесу є формування позитивного іміджу міста, розбудова сучасної інфраструктури, розповсюдження інформації про пам’ятки, туристичні маршрути й готелі Чернігова. Перспективними напрямками є активізація співпраці з містами-побратимами й брендування міста на будь-яких масових заходах.

Крім того, управління стратегічного розвитку міста та туризму міськради готове надати всім підприємцям, які працюють у сфері громадського харчування, транспортних перевезень, міжнародних комунікацій друковану продукцію про місто для максимального охоплення потенційних вітчизняних та іноземних туристів.

На завершення спілкування С. Андрос запросив усіх зацікавлених до більш предметної співпраці й пообіцяв особисто підтримати креативні й обгрунтовані проекти.
 

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.