Відбувся фестиваль “Золотий передзвін Придесення”
6 червня у місті Чернігів відбувся фестиваль “Золотий передзвін Придесення”. Його започатковано з метою піднесення журналістської діяльності, підтвердження її фахового рівня. Ірина Радковець, журналіст РДТРК “Сіверська”, стала переможницею у номінації “Кращий журналіст телебачення”.
Уже в тринадцяте фестиваль “Золотий передзвін Придесення” зібрав разом журналістів, керівників ЗМІ, редакторів друкованих видань. Метою таких зустрічей є піднесення журналістської діяльності, підтвердження її фахового рівня. Цьогорічне нагородження переможців відбулося в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм. На свято приїхали журналісти з різних куточків Чернігівщини та їхні колеги з Брянської області Російської Федерації. Учасники та гості заходу мали нагоду оглянути виставки, розміщені у фойє філармонійного центру. В.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика звернувся до всіх з привітальним словом.
Юрій Музика – в.о. заступника голови облдержадміністрації: “В першу чергу, мої щирі вітання з професійним святом – днем журналіста. Від щирого серця бажаю великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів, впевненості в досягненні висот на ниві журналістики. Ми завжди раді співпрацювати з усіма друкованими та електронними засобами інформації. Вважаю, що влада та ЗМІ повинні працювати злагоджено і в одному напрямку, спільно стояти на варті законодавства України.”
В.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук вручили переможцям 13 фестивалю журналістів регіональних ЗМІ “Золотий передзвін Придесення” відзнаки та цінні подарунки.
Ірина Радковець – журналіст Н.-Сіверської РДТРК “Сіверська”: “Цього літа виповнюється 2 роки, як я працюю журналістом в РДТРК “Сіверська”. Мені дуже приємно, що моя передача “Сім’я – ключ до щастя” у номінації “Кращий журналіст телебачення” на фестивалі “Золотий передзвін Придесення” отримала перемогу, і мені подарували цінні подарунки. Я дуже вдячна і задоволена своєю перемогою. Під час фестивалю ми мали змогу поспілкуватися з багатьма журналістами, які приїхали з різних куточків Чернігівської області.”
Новгород-Сіверська РДТРК “Сіверська“
Останні новини Чернігівщини
Цифрова трансформація Чернігівщини: від енергонезалежних ЦНАПів до створення Офісу цифрових компетенцій 19:47
Чернігівська область продовжує впроваджувати сучасні цифрові рішення, що роблять державні сервіси доступнішими для кожного мешканця. Днями відбулася робоча зустріч за участі заступника голови ОДА Сергія Зенченка, фахівців Управління цифрової трансформації, регіональної координаторки програми EGAP Юлії Масляної та керівниці Агенції регіонального розвитку Ірини Сімонової.
Чий голос домінує в чернігівських новинах: результати гендерного моніторингу 19:43
В онлайн-медіа Чернігівської області чоловіки й надалі значно частіше фігурують у новинах, ніж жінки — як у ролі головних героїв матеріалів, так і як фахові коментатори та експерти.
Про ефективну комунікацію у сфері ветеранської політики – на нараді в ОВА 14:31
Як надалі збільшити на рівні області ефективність міжвідомчої взаємодії у сфері ветеранської політики – обговорювали на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
Старт роботи над Стратегією розвитку Чернігівської громади: аналітика та опитування мешканців 14:16
Перше засідання робочої групи з розроблення проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося 26 лютого.
“Симфонія тривалістю в життя” — оркестр “Філармонія” продовжує проєкт 14:13
І знову сцена Чернігівського обласного філармонійного центру належала Моцарту! Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) продовжує реалізацію мистецького проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, який передбачає виконання всіх симфоній великого австрійського композитора у хронологічній послідовності.