Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 06:38:21

Оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву “Нова еліта нації”

03.06.2013   08:19Агенцiя

1 червня в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву “Нова еліта нації” у 2013 році в Чернігівській області.

Захід є одним із етапів виконання Указу Президента України від 5 квітня 2012 р. № 246 “Про Президентський кадровий резерв “Нова еліта нації””, який формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України.

Безпосереднім організатором цього конкурсу виступає Національне агентство України з питань державної служби та його територіальні підрозділи. Методичний і технічний супровід забезпечує Національна академія державного управління при Президентові України.

Оцінювання учасників конкурсу проводила експертна комісія, яке проходило у 4 етапи:
тестування на предмет володіння загальними та спеціальними знаннями, необхідними вміннями та навичками;
тестування з іноземної мови;
анкетування з визначення морально-психологічних та ділових якостей;
інтерв’ю з учасниками.

Для забезпечення прозорості та неупередженості перші два етапи здійснювалися дистанційним методом, аби виключити вплив будь-яких суб’єктивних факторів на результати оцінювання.

Загалом, участь у конкурсі від нашого регіону взяли 36 осіб. Це представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Чернігівщини.

За отриманими результатами формуватиметься обласний рейтинговий список кандидатів, який надалі стане частиною загальнонаціонального. Саме на його основі визначатиметься склад Президентського кадрового резерву.

У 2013 році добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється за сферами державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку: фінансово-економічного, соціально-гуманітарного, інвестицій та інновацій, паливно-енергетичного комплексу, сільського господарства, житлово-комунального господарства.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.