Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 13:15:00

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

31.05.2013   18:51

30 травня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, яке провів заступник голови комісії В’ячеслав Кауфман.

В заході взяли участь депутати обласної ради – члени постійної комісії, запрошені представники підприємств, установ та організацій, начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Відповідно до порядку денного на засіданні були розглянуті наступні питання:

- Про встановлення зменшеного розміру орендної плати департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації за оренду приміщень в будівлі комунальної власності області, розташованій по вул.Белінського, 11 у м.Чернігові;

- Про встановлення зменшеного розміру орендної плати Чернігівській міській громадській організації “Пласт-Арт” за оренду приміщень в будівлі комунальної власності області, розташованій по вул.Горького, 6 у м.Чернігові;

- Про надання дозволу Чернігівському обласному історичному музею імені В.В. Тарновського Чернігівської обласної ради на списання з балансу основних засобів;

- Про встановлення зменшеного розміру орендної плати Українському державному підприємству поштового зв’язку “Укрпошта” за оренду приміщень в будівлі комунальної власності області, розташованій по проспекту Миру, 116-а у м. Чернігові та інші профільні питання.

Комісією також обговорено клопотання комунального підприємства “Діловий центр” Чернігівської обласної ради щодо внесення змін в розподіл орендної плати підприємства. Актуальність зазначеного питання обумовлена гострою необхідністю проведення комплексу невідкладних ремонтних робіт будівель, які перебувають на балансі підприємства, поліпшення їх інвестиційної привабливості та вирішення поточних питань фінансово-господарської діяльності. Члени постійної комісії визнали доцільним задовольнити порушене підприємством клопотання.

За результатами розгляду зазначених питань профільною комісією прийнято відповідні рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23

У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини