Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 23:09:18

Лісова дорога з’єднає три села

31.05.2013   10:29Агенцiя

Добрянський держлісгосп одним із перших лісових господарств Чернігівщини розпочав будівництво лісових доріг. Для цього добрянські лісівники задіяли американо-корейський дорожньо-будівельний комплекс, який минулого року Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства отримало від Державного агентства лісових ресурсів України.

Цього року новітня техніка прибула до Добрянки із Городнянського держлісгоспу. Там минулого року городянські лісівники проклали 14 кілометрів лісових доріг.

За словами начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Лозицького, тема розвитку лісотранспортної інфраструктури та будівництва лісових доріг сьогодні надзвичайно актуальна.

– Хорошої якості дороги вже збудовані у Придеснянському лісництві, Остерському та Краснохутірському лісництвах Новгород-Сіверського і Борзнянському лісництві Борзнянського держлісгоспів, – каже начальник обласного управління.

Як зауважив Валерій Лоцизький, відповідно до планів та розпоряджень Державного агентства лісових ресурсів та обласного управління в поточному році лісогосподарськими підприємствами управління за власні кошти заплановано побудувати 132,5 кілометра лісогосподарських автомобільних доріг на загальну суму більше 10 мільйонів гривень. Із них 60,1 кілометра з твердим покриттям та 72,4 кілометра – будівництво земляного полотна.

– За вісім робочих днів наші працівники встигли прокласти близько трьох кілометрів дороги, – каже головний інженер ДП “Добрянське лісове господарство” В’ячеслав Киченок. – Люди працюють по дванадцять годин на добу вахтовим методом. Всі витрати несе наше підприємство.

Обслуговують цю новітню техніку городнянці Віктор Овчар та Микола Орел. За якістю будівництва слідкує колишній інженер по будівництву доріг Ріпкинського райавтодору Володимир Косаченко. Незважаючи на те, що він давно на пенсії, чоловік радо погодився допомогти лісівникам у цій потрібній і соціально важливій справі.

За словами директора Добрянського держлісгоспу Івана Горохівського, лісова дорога невдовзі з’єднає чотири населені пункти: села Ловинь, Олександрівку, Откільню і селище Добрянку.

– Це продовження розпочатої шість років тому роботи з будівництва лісового шляху, участь у відкритті якого у 2007 році брав голова Держлісагенства Віктор Сівець, – каже директор держлісгоспу. – Будувати не просто. Складності в роботі додає болотиста місцевість. Крім того на цьому відрізку шляху ми вже звели три мости. Далі робота піде швидше, бо до нас прийшла сучасна техніка, – переконує Іван Горохівський.

Загалом в планах добрянських лісівників цього року прокласти шість з половиною кілометрів земляного полотна та сім кілометрів дороги із твердим покриттям.


Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини