Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 03:33:52

Олександр Шкурат розповів про ЖКГ Чернігова

29.05.2013   13:21Агенцiя

Зустріч Клубу молодого політолога 28 травня була присвячена стану ЖКГ в Чернігові. Цього разу на гострі питання відповідав Олександр Шкурат – депутат міської ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Тема стану ЖКГ в Чернігові  завжди є актуальною і викликає інтерес  громадськості. Саме тому 28 травня в дискусійному клубі «Експертна думка» зібралися журналісти, молодь, громадські діячі, політики. Пояснити ситуацію та напрацювати шляхи вирішення проблем ЖКГ зголосився депутат Олександр Шкурат. Саме він очолює профільну комісію в міській раді.

«Я очолив комісію тому, що мені не байдуже, що буде відбуватися у цій сфері і я готовий брати на себе відповідальність» - розпочав депутат. В той же час Олександр Шкурат пояснив, що може вплинути не на всі процеси і причиною багатьох проблем є загальноукраїнські тенденції та постійне недофінансування сфери.

«Ми часто жаліємося  на проблеми ЖКГ, але ніколи не говоримо про позитивні зрушення. Крім того люди не вірять, що щось можна змінити. В той же час багато проблем  все таки вирішуються, якщо звернутися до відповідної інстанції» - зауважив Олександр Шкурат.

На думку депутата громадськість повинна бути більш  активна і контролювати сферу  ЖКГ. Вирішення існуючих проблем  Олександр Шкурат бачить через надання  більших повноважень місцевому  самоврядуванню, лобіюванні потреб регіону через народних депутатів, боротьбі з монополією в сфері ЖКГ і транспортній системі.

Гість зустрічі пообіцяв врахувати побажання присутніх, зокрема: вплинути на проблему відсутності  договорів з надавачами послуг, сприяти включенню громадськості до тендерів пасажирських перевезень, контролювати якість ремонту асфальту, тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року