Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 01:09:27

Олександр Шкурат розповів про ЖКГ Чернігова

29.05.2013   13:21Агенцiя

Зустріч Клубу молодого політолога 28 травня була присвячена стану ЖКГ в Чернігові. Цього разу на гострі питання відповідав Олександр Шкурат – депутат міської ради, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Тема стану ЖКГ в Чернігові  завжди є актуальною і викликає інтерес  громадськості. Саме тому 28 травня в дискусійному клубі «Експертна думка» зібралися журналісти, молодь, громадські діячі, політики. Пояснити ситуацію та напрацювати шляхи вирішення проблем ЖКГ зголосився депутат Олександр Шкурат. Саме він очолює профільну комісію в міській раді.

«Я очолив комісію тому, що мені не байдуже, що буде відбуватися у цій сфері і я готовий брати на себе відповідальність» - розпочав депутат. В той же час Олександр Шкурат пояснив, що може вплинути не на всі процеси і причиною багатьох проблем є загальноукраїнські тенденції та постійне недофінансування сфери.

«Ми часто жаліємося  на проблеми ЖКГ, але ніколи не говоримо про позитивні зрушення. Крім того люди не вірять, що щось можна змінити. В той же час багато проблем  все таки вирішуються, якщо звернутися до відповідної інстанції» - зауважив Олександр Шкурат.

На думку депутата громадськість повинна бути більш  активна і контролювати сферу  ЖКГ. Вирішення існуючих проблем  Олександр Шкурат бачить через надання  більших повноважень місцевому  самоврядуванню, лобіюванні потреб регіону через народних депутатів, боротьбі з монополією в сфері ЖКГ і транспортній системі.

Гість зустрічі пообіцяв врахувати побажання присутніх, зокрема: вплинути на проблему відсутності  договорів з надавачами послуг, сприяти включенню громадськості до тендерів пасажирських перевезень, контролювати якість ремонту асфальту, тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.