Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 18:09:47

Володимир Хоменко провів виїзну нараду з питань проведення Міжнародного молодіжного фестивалю "Дружба–2013”

29.05.2013   12:53

28 травня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів виїзну нараду з питань проведення Міжнародного молодіжного фестивалю "Дружба-2013” у с. Сеньківка Городнянського району.

Члени оргкомітету фестивалю обговорили ряд організаційних моментів підготовки заходу. Зокрема, обговорено питання забезпечення виконання робіт по облаштуванню території біля Монумента Дружби, благоустрою території та розташуванню ярмаркового містечка, розглянуто концепцію культурно-мистецьких заходів під час урочистостей біля Монумента, забезпечення охорони громадського порядку в міжнародному молодіжному таборі та під час проведення заключного дня фестивалю «Дружба – 2013» тощо.

Фестиваль "Дружба – 2013" буде проводитися у с. Сеньківка Городнянського району з 26 по 29 червня. Україна цього року є приймаючою стороною. Традиційно він складатиметься з двох основних етапів: міжнародного молодіжного табору (26-28 червня) та урочистих заходів біля Монументу Дружби з нагоди Дня Молоді (29 червня).

Творча концепція фестивальної програми ґрунтується на виконанні завдань, визначених Указами Президента України «Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі» та «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості».
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини