Відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН
29 травня, військовослужбовці чернігівського гарнізону, які брали участь у миротворчих місіях, а також представники громадськості поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам та військовим, які загинули у військових конфліктах на території інших країн та вшанували пам'ять українських миротворців, як не повернулися на Батьківщину.
Варто зазначити, що серед присутніх миротворців військовослужбовці 8-го командного пункту армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України. Вони гідно виконали миротворчу місію зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго у складі 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України Місії ООН та повернулися торік, напередодні новорічних свят, до рідного Чернігова.
- Унікальним є те, що вперше контингенту українських миротворців довелося перетнути екватор та виконувати місію миру в південній частині земної кулі, - розповів командир 8-го командного пункту армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України підполковник Сергій Шаповалов. - Хочу запевнити, що ми гідно представляли нашу державу в новій миротворчій місії на африканському континенті. Наші вертолітники чудово впоралися із завданням та набули бойового досвіду. Екіпажі виконали близько 800 вильотів та провели в африканському небі понад 1300 годин.
А військовослужбовці Північного територіального управління Військової служби правопорядку нещодавно повернулися з миротворчої місії, яку 12 місяців виконували у складі 16 -ї ротації національного контингенту у Косово.
Наші військовослужбовці виконували там завдання на спостережних постах, здійснювали автомобільні та піші патрулювання за маршрутами, що проходять по населених пунктах та прилеглих гірських ділянках доріг, а також супроводжували колони цивільних і військових транспортних засобів.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.