Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 11:07:16

Кадрові зміни у прокурорів Чернігівшини

29.05.2013   07:44

Призначено прокурорів Сосницького, Ічнянського, Борзнянського та Бобровицького району

Наказом Генерального прокурора України Вадима Федоренка призначено прокурором Сосницького району.
Радник юстиції Вадим Юрійович Федоренко народився 29 травня 1980 року в місті Сквира Київської області. У 2004 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. До призначення на посаду працював заступником прокурора Козелецького району Чернігівської області.
На посаді прокурора Сосницького району Вадим Федоренко замінив Ігоря Власка, якого призначено прокурором Бобровицького району.
Одружений, має доньку.

Наказом Генерального прокурора України Руслана Лущая призначено прокурором Ічнянського району.

Молодший радник юстиції Руслан Лущай народився 27 жовтня 1983 року в м. Чернігові. У 2006 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. До призначення на посаду працював заступником прокурора Чернігівського району.
На посаді прокурора Ічнянського району Руслан Лущай замінив В’ячеслава Кривов’яза, якого призначено прокурором Борзнянського району.

Наказом Генерального прокурора України В’ячеслава Кривов’яза призначено прокурором Борзнянського району.
Радник юстиції В’ячеслав Павлович Кривов’яз народився 8 лютого 1974 року в м. Бобровиця Чернігівської області. У 1998 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого, а у 2011 – Національну академію прокуратури України. До призначення на посаду працював прокурором Ічнянського району Чернігівської області.
На посаді прокурора Борзнянського району В’ячеслав Кривов’яз замінив Валерія Колесника, якого призначено Чернігівським прокурором з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері.
Одружений, має сина.

Наказом Генерального прокурора України Ігоря Власка призначено прокурором Бобровицького району.

Радник юстиції Ігор Анатолійович Власко народився 1 січня 1981 року в селі Гужівка Ічнянського району Чернігівської області. У 2005 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. До призначення на посаду працював прокурором Сосницького району Чернігівської області.
На посаді прокурора Бобровицького району Ігор Власко замінив Анатолія Малецького, який нині працює в Генеральній прокуратурі Україні.
Одружений.

Останні новини Чернігівщини

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря

ПрАТ «Завод металоконструкцій та металооснастки» запрошує на роботу слюсаря-ремонтника, машиніста крана (кранівника), фрезерувальника, токаря 10:13

Своїм працівникам роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, вчасну виплату заробітної плати та повний соціальний пакет.

Відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup» 10:07

25 вересня, у спортивному комплексі «Зірка» відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup». Турнір проходить у Ніжині вже вчетверте.

На Чернігівщині дикі тварини отримають протисказову вакцину з повітря 10:00

27 вересня у Чернігівській області стартує планова пероральна імунізація м’ясоїдних диких тварин (лисиць, вовків єнотоподібних собак) проти сказу.

У Чернігові поліцейські вилучили арсенал нарізної зброї та вибухонебезпечних предметів 09:57

Співробітники кримінальної поліції та слідчі Чернігівського райуправління поліції із залученням кінолога зі службовою собакою провели санкціонований обшук у гаражних приміщеннях одного з автокооперативів міста.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини