Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 05:55:40

Відбувся семінар для представників малого бізнесу Чернігова

29.11.2011   17:08

Сьогодні у Чернігівській міській раді пройшла тематична зустріч з представниками організацій підприємців в рамках програми підтримки малого підприємництва в місті Чернігові на 2011-2012 роки під керівництвом заступника міського голови Олександра Буцка.

У заході взяли участь начальник управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової інспекції у м. Чернігові Лідія Альбаща, начальник відділу надходження платежів управління пенсійного фонду України у м. Чернігові Алла Федоріна, директор Чернігівського міського центру зайнятості Олександр Зевченко, начальник управління споживчого ринку та підприємництва міської ради Віталій Сидоренко та підприємці міста.

Відкриваючи зустріч, Олександр Буцко наголосив, що, організовуючи її проведення, міська влада ставила на меті обговорення з підприємцями змін в законодавстві, що відбулися останнім часом, особливо з введенням в дію нового Податкового кодексу України, аби уникнути помилок та працювати у законодавчому полі, знаючи свої права і обов’язки.

З роз’ясненнями нових положень Податкового кодексу України щодо застосування законодавства з питань оподаткування виступила Лідія Альбаща. Вона підкреслила, що одним із завдань міських податківців є застереження суб’єктів господарювання від діяльності у не правовому полі та ухилення від сплати податків.

Багато питань у підприємців було й до порядку нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це присутніх поінформувала начальник відділу надходження платежів управління пенсійного фонду України у м. Чернігові Алла Федоріна.

Директор Чернігівського міського центру зайнятості Олександр Зевченко акцентував увагу на питаннях взаємодії центру зайнятості з роботодавцями, зокрема: організація ярмарку вакансій, надання послуг центру зайнятості у навчанні безробітних з метою працевлаштування, прийняття підприємцями на роботу найманих працівників та їх скорочення.

Підсумовуючи виступи учасників зустрічі, Олександр Буцко зазначив, що необхідність проведення подібних семінарів для представників малого і середнього бізнесу є очевидною, оскільки такі заходи сьогодні дають можливість не лише дізнатися про нововведення у законодавстві, а й отримати конкретні відповіді на свої запитання. Він запевнив, що міська влада й надалі проводитиме відповідні зустрічі для налагодження постійного діалогу підприємців зі службами, з якими вони стикаються у своїй діяльності, що, на його думку, сприятиме підтримці малого підприємництва у місті.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 15:24

7 липня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Безпека руху: цьогоріч на автошляхах області облаштують 140 освітлених пішохідних переходів

Безпека руху: цьогоріч на автошляхах області облаштують 140 освітлених пішохідних переходів 15:06

7 липня заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван провів засідання координаційної ради з безпеки дорожнього руху.

За минулу добу зафіксовано 8 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19

За минулу добу зафіксовано 8 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19 14:53

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину 8 липня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Поліція Чернігівщини допитує осіб за дорученням колег з іншої області

Поліція Чернігівщини допитує осіб за дорученням колег з іншої області 12:21

8 липня під будівлею Головного управління Нацполіції у Чернігівській області зібралися активісти. Деякі з них викликані на допит у рамках кримінального провадження, яке розслідує поліція іншого регіону.