Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 08:21:37

Відбувся семінар для представників малого бізнесу Чернігова

29.11.2011   17:08

Сьогодні у Чернігівській міській раді пройшла тематична зустріч з представниками організацій підприємців в рамках програми підтримки малого підприємництва в місті Чернігові на 2011-2012 роки під керівництвом заступника міського голови Олександра Буцка.

У заході взяли участь начальник управління оподаткування фізичних осіб Державної податкової інспекції у м. Чернігові Лідія Альбаща, начальник відділу надходження платежів управління пенсійного фонду України у м. Чернігові Алла Федоріна, директор Чернігівського міського центру зайнятості Олександр Зевченко, начальник управління споживчого ринку та підприємництва міської ради Віталій Сидоренко та підприємці міста.

Відкриваючи зустріч, Олександр Буцко наголосив, що, організовуючи її проведення, міська влада ставила на меті обговорення з підприємцями змін в законодавстві, що відбулися останнім часом, особливо з введенням в дію нового Податкового кодексу України, аби уникнути помилок та працювати у законодавчому полі, знаючи свої права і обов’язки.

З роз’ясненнями нових положень Податкового кодексу України щодо застосування законодавства з питань оподаткування виступила Лідія Альбаща. Вона підкреслила, що одним із завдань міських податківців є застереження суб’єктів господарювання від діяльності у не правовому полі та ухилення від сплати податків.

Багато питань у підприємців було й до порядку нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це присутніх поінформувала начальник відділу надходження платежів управління пенсійного фонду України у м. Чернігові Алла Федоріна.

Директор Чернігівського міського центру зайнятості Олександр Зевченко акцентував увагу на питаннях взаємодії центру зайнятості з роботодавцями, зокрема: організація ярмарку вакансій, надання послуг центру зайнятості у навчанні безробітних з метою працевлаштування, прийняття підприємцями на роботу найманих працівників та їх скорочення.

Підсумовуючи виступи учасників зустрічі, Олександр Буцко зазначив, що необхідність проведення подібних семінарів для представників малого і середнього бізнесу є очевидною, оскільки такі заходи сьогодні дають можливість не лише дізнатися про нововведення у законодавстві, а й отримати конкретні відповіді на свої запитання. Він запевнив, що міська влада й надалі проводитиме відповідні зустрічі для налагодження постійного діалогу підприємців зі службами, з якими вони стикаються у своїй діяльності, що, на його думку, сприятиме підтримці малого підприємництва у місті.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.