Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 11:46:04

Обговорили результати та визначили пріоритети роботи

10.05.2013   11:57Агенцiя

8 травня в Чернігівському ОЦЗ відбулася нарада з директорами та технологами-організаторами базових центрів зайнятості на тему: "Про підсумки діяльності обласної служби зайнятості за 4 місяці 2013 року та пріоритетні завдання щодо реалізації Закону України "Про зайнятість населення".

Протягом січня-квітня 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 29,3 тис. громадян, що на 5,8% більше ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, статус безробітного мали 13,9 тис. осіб, що на 18,1% більше ніж торік.

З початку року за направленням служби зайнятості працевлаштовано 7 тис. громадян - на 11% більше ніж у січні-квітні минулого року, з них - 4,8 тис. зареєстрованих безробітних.

Одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності отримали 225 людей. За направленням служби зайнятості набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію1,8 тис. безробітних. Протягом січня-квітня до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 1,3 тис. осіб. Станом на 1 травня на обліку в центрах зайнятості області перебувало 16,9 тис. безробітних громадян - на 5,6% більше ніж торік. Актуальними були 1,7 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 10 безробітних осіб.

Пріоритетами у роботі обласної служби зайнятості перший заступник директора ОЦЗ Вячеслав Бєлогура назвав підвищення якості та результативності послуг, які надає служба зайнятості, поглиблення співпраці з роботодавцями, органами влади та місцевого самоврядування й активізацію інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо популяризації норм нового Закону України "Про зайнятість населення". У березні-квітні Кабінет Міністрів України та Міністерство соціальної політики затвердили низку підзаконних актів, які регулюють питання надання соціальних послуг населенню та роботодавцям. Отже, інструментарій для роботи в новому законодавчому полі є. Під час наради були обговорені механізми надання послуг відповідно до чинного Закону України "Про зайнятість населення" - видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадян, старше 45 років, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, відшкодування повного розміру єдиного соціального внеску роботодавцям, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних з числа соціально вразливих категорій громадян.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів

У Чернігівській області правоохоронці виявили сховок ворожої зброї та боєприпасів 09:08

На Чернігівщині, поблизу кордону з білоруссю, прикордонники спільно з Національна поліція України, вибухотехніками та кінологами виявили схрон зброї, що залишили окупанти.

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми

Безпечне літо: в Семенівській громаді поліцейські проводять профілактичні зустрічі з дітьми 09:06

Співробітники ювенальної превенції проводять активну превентивну роботу в Семенівській громаді. Під час спілкування з дітьми поліцейські детально роз’яснюють їм правила безпеки під час літнього дозвілля.

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова

Власники пошкоджених/зруйнованих приватних будинків отримають матеріальну допомогу з міського бюджету Чернігова 08:57

40, 20 або 10 тисяч гривень зможуть отримати чернігівці, які є власниками приватних житлових будинків, що постраждали під час активних бойових дій.

10 серпня - цей день в Україні і світі

10 серпня - цей день в Україні і світі 08:52

10 серпня у світі відзначають день лева, день біодизелю. У Латвії - день вогню, Національний день в Еквадорі та день ветеранів в Індонеції, також сьогодні відзначають День гаражних розпородажів, а в Італії вшановують Святого Лаврентія з Уеска.

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини