Довіра громадян до податкової служби зростає
Право громадян на звернення, яке гарантоване Конституцією України та Законом України "Про звернення громадян”, забезпечує громадянам можливість відстоювати свої права та законні інтереси, а також відновлювати їх у разі порушення. Саме тому один із пріоритетних напрямів роботи Державної податкової служби у Чернігівській області – розгляд звернень громадян, як важливий фактор органічно пов’язаний із зростанням рівня добровільної сплати податків.
руки
З початку 2013 року до податкової служби Чернігівської області надійшло 205 індивідуальних та колективних звернень від 289 громадян.
Серед загальної кількості звернень переважають індивідуальні – 196 (95,6%). Колективних – лише 9 звернень (4,4%).
У своїх зверненнях громадяни частіше звертаються за роз’ясненням норм податкового законодавства, зокрема, щодо застосування податку на доходи фізичних осіб (54 звернення).
Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень збільшилась на 17 одиниць, що свідчить про довіру громадян до податкової служби області.
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськості ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression