Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 15:20:57

Триває підготовка до Міжнародного молодіжного фестивалю “Дружба – 2013”

03.05.2013   11:06Агенцiя

30 квітня відбулася міжнародна нарада з питань підготовки до проведення Міжнародного молодіжного фестивалю “Дружба – 2013”, яку провів в. о. заступника голови обласної державної адміністрації Юрій Музика.

У нараді взяли участь представники організаційних комітетів з підготовки до фестивалю трьох прикордонних областей: Чернігівської (Україна), Брянської (Російська Федерація) та Гомельської (Республіка Білорусь).

Цього року фестиваль “Дружба – 2013” буде проводитися з 26 по 29 червня. Україна є приймаючою стороною, основним організатором заходу.

На нараді обговорювалась концепція проведення фестивалю, ряд організаційних питань, зокрема щодо облаштування прилеглої території біля Монументу Дружби, технічного забезпечення заходу, розміщення молодіжного наметового табору, організації ярмаркового містечка, виставочних, концертних, спортивних майданчиків, забезпечення правопорядку та безпеки тощо.

Головними подіями, які визначають тематику цьогорічного фестивалю, є 1025-річчя хрещення Київської Русі та проголошення в Україні 2013 року Роком дитячої творчості.

Під час наради Юрій Музика зазначив, що хрещення Русі і християнство були і залишаються символом соборності, адже християнська віра, передусім, є консолідуючою, інтегруючою силою. Як наголошує Президент України Віктор Янукович, відзначення 1025-річчя запровадження християнства в Київській Русі має стати не лише святом християн, але й святом торжества Української державності, її європейської ідентичності, духовного і культурного злету, запорукою успішної демократичної модернізації українського суспільства.

У нових соціальних ініціативах Президента України чільне місце посідає питання забезпечення кожній дитині всебічного розвитку, створення можливостей для розвитку творчих здібностей дітей та молоді. На головній сцені фестивалю молодь Чернігівщини матиме змогу продемонструвати свої таланти та здібності.

У рамках наради також обговорювались перспективи подальшого міжнародного молодіжного співробітництва Чернігівської, Гомельської та Брянської областей.

 

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини