Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 12:59:24

В Чернігові підписали резолюцію про співпрацю у сфері молодіжної політики

26.04.2013   08:35Агенцiя

25 квітня у прес-центрі “Чиста політика” відбувся круглий стіл “Актуальні аспекти розвитку молодіжної політики в області”.

За ініціативи молодіжного комітету громадської ради обладміністрації зібралися профільні органи влади, громадські організації, представники студентського самоврядування та ЗМІ. Учасники заходу підписали резолюцію про співпрацю у сфері молодіжної політики.

Метою заходу стало налагодження співпраці та комунікації усіх організацій, які зацікавлені в розвитку молоді. “Насправді в сфері молодіжної політики проводиться значна кількість заходів, проектів і програм, але про них знають одиниці. Все через низький рівень комунікації і висвітлення”. – зазначив голова комітету з питань молодіжної політики громади при ЧОДА Олександр Рись.

Учасники круглого столу обговорили ситуацію в сфері молодіжної політики та підписали резолюцію про співпрацю. Для налагодження комунікації було вирішено створити єдину базу електронного листування для обміном інформацією.

 

Текст резолюції:

Резолюція про співпрацю у сфері молодіжної політики, сприянні розвитку молоді


Ми, що підписалися під цією резолюцією, заявляємо про готовність спільно діяти задля створення умов для всебічного розвитку і самореалізації молоді, реалізації державної молодіжної політики в Чернігівській області, а саме

• здійснювати спільну діяльність з метою створення умов для різнобічного розвитку молоді в Чернігівській області;

• підтримувати постійну комунікацію та конструктивний діалог;

• сприяти реалізації проектів і програм, спрямованих на розвиток молоді;

• сприяти інформаційному висвітленню реалізації державної молодіжної політики, діяльності молодіжних громадських організацій;

• поширювати власний досвід та надавати посильну консультативну і практичну допомогу в реалізації проектів, програм, заходів, спрямованих на розвиток молоді.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня 12:19

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 4 липня 2022 року.

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини