Тридцять п’ять будинків у Чернігові – без гарячої води
530 квартир в тридцяти п’яти будинках у Чернігові вже кілька днів без гарячої води. Люди кажуть, відключили без попередження.
Чернігівка Катерина – вагітна. Народження дитини молода родина чекає за кілька тижнів. Як жити з немовлям у квартирі без гарячої води – жінка не знає. Каже, куди тільки не звертались за поясненнями – організації кивають одна на одну.
Аби знайти правду, за роз’ясненнями, наша знімальна група пішла тим самим шляхом. Відповіді отримали, але невтішні.
“Облтеплокомуненерго” припинило подавати гарячу воду, бо “Чернігівгаз” не дає їм більше газу. В “Чернігівгазі” пояснюють: вони тільки постачальники.
Всі дороги врешті-решт привели до Києва. “Накнафтогаз” вирішив відключити газопостачання тепловикам через борги.
Проблеми із “Накнафтогазом” мають не тільки чернігівські тепловики. Від гарячого водопостачання відключені ще й Київська та Полтавська області. Причина та сама – борги.
В ситуацію з відключенням гарячої води вже втрутились перші особи міста та області.
Гаряча вода в майже півтисячі чернігівських осель з’явиться або наприкінці цього тижня, або на початку наступного, запевняють в “Облтеплокомуненерго”.
Детальніше дивіться у вечірньому випуску “Факт-новин” на нашому телеканалі
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.