Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 17:39:12

Роботодавці Чернігівщини обговорили свої проблеми

20.04.2013   10:36

19 квітня в обласному центрі відбувся з’їзд роботодавців Чернігівської області, який відбувся під головуванням керівника Чернігівського обласного об’єднання Організацій Роботодавців “Сіверщина”, депутата обласної ради Віктора Лазаря.

Учасники з’їзду обговорили актуальні питання діяльності роботодавців та підприємців, порушили проблеми, які, на їх думку, гальмують розвиток економіки регіону, держави та запропонували шляхи їх вирішення.

У заході також взяли участь перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Геращенко, Віце-президент Українського Союзу промисловців та підприємців, депутат обласної ради Валентин Запорощук, керівники профільних громадських об’єднань, підприємств і організацій.

Тема з’їзду, що зібрав представників бізнесу з усіх куточків області – обговорення нагальних проблем роботодавців та підприємців, які гальмують соціально-економічний розвиток регіону та держави.

Виступаючи перед учасниками з’їзду, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка, зокрема, наголосив, що у діючому складі обласної ради третина народних обранців – керівники підприємств різних сфер господарського комплексу. То ж проблеми роботодавців депутатському корпусу відомі не з чуток. Практично всі проекти рішень, що виносяться на розгляд пленарних засідань, ніколи не потраплять до сесійної зали без того, щоб на засіданнях постійних комісій їх детально не вивчили та не зробили відповідних рекомендацій або зауважень.

Як повідомив керівник, на підтримку малого і середнього бізнесу, відповідно до прийнятої галузевої програми, у поточному році в обласному бюджеті передбачено 2 млн. грн., що у 2,5 рази більше, ніж у 2012 році.

Звертаючись до присутніх, заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко зазначив, що за результатами таких заходів потрібно формувати конкретні пропозиції щодо полегшення роботи підприємств області, які потім вносити для обговорення, зокрема, на засіданні Регіонального комітету з економічних реформ. Якщо ж порушені проблемні питання не можуть бути вирішені на обласному рівні і потребують внесення змін у законодавство, то пропозиції будуть направлені до центральних органів влади.  Заступник голови облдержадміністрації запевнив, що обласна влада обов’язково розгляне резолюцію з’їзду роботодавців Чернігівської області та пропозиції, які будуть у ній викладені.

За підсумками своєї роботи учасники з’їзду роботодавців Чернігівської області прийняли Меморандум, у якому виклали своє бачення ситуації та шляхи покращення бізнес-клімату на Чернігівщині. Після опрацювання цей документ вони планують надіслати на адресу керівництва держави та області.
 

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.