Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 10:20:44

Робоча поїздка голови облдержадміністрації до м.Прилуки

18.04.2013   16:44

18 квітня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко відвідав з робочою поїздкою у м.Прилуки. В рамках поїздки керівник області ознайомився з готовністю установ та організацій міста до проведення щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля”, а також взяв участь в урочистих заходах з нагоди 20-річчя створення АТ “Тютюнова компанія “ВАТ – Прилуки”.

Вітаючи керівництво та працівників першого підприємства з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України і найбільше в економіці області, керівник області зазначив, що нині це – сучасне виробництво, яке відповідає міжнародним стандартам сучасного менеджменту, екологічної безпеки та охорони праці.

А головне – спільними зусиллями робітничих та інженерно-технічних кадрів створено згуртований колектив, спроможний вирішувати складні виробничі завдання.

Також голова облдержадміністрації відзначив участь підприємства у розвитку соціальної інфраструктури регіону, яка є яскравим прикладом соціальної відповідальності бізнесу.

Компанія опікується дитячими закладами та надає допомогу громадським організаціям, фінансово підтримує освітню програму, спрямовану на пропаганду здорового способу життя тощо.

Володимир Хоменко побажав підприємству подальшого розвитку та нових трудових здобутків, а також вручив генеральному менеджеру “Бритиш Американ Тобакко Україна” Саймону Уелфорду відзнаки обласної державної адсіністрації та обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині

За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини