Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 04:28:47

Через жіночі ініціативи на Городнянщині до ефективного лідерства

18.04.2013   07:37Агенцiя

Прес-конференція, присвячена початку реалізації спільної ініціативи виконкому Городнянської міської ради та громадської організації Центр “Доброчин”, відбулась 17 квітня в м. Городня.

Ініціатива “Сильна жінка – сильна громада” має на меті сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку міста Городня шляхом розвитку лідерських якостей та навичок у жінок-активісток для участі в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціативу представили Городнянський міський голова Андрій Богдан, юрист міської ради Ірина Підлісна, голова правління Центру “Доброчин” Наталія Дрозд та експерт і тренер ініціативи Олександр Підгорний.

В Городні жінки беруть активну участь в усіх сферах життя, в тому числі вони зацікавлені і в економічному розвитку міста, і в покращенні його благоустрою. В Городнянській міський раді 43% депутатів – жінки. Жінки також очолюють більшість існуючих вуличних, домових комітетів, кооперативів. Тому Ініціатива покликана підвищити спроможність жінок-лідерок у сфері активізації життя громад та залучити їх до участі у вирішенні питань місцевого значення через діяльність ОСНів.

На прес-конференції, крім журналістів, були присутні жінки, що мають активну життєву і громадську позицію: депутати, керівники вуличних та домових комітетів, які знають про існуючі проблеми та готові докласти зусиль для їх вирішення, проте потребують допомоги щодо підвищення професійної спроможності. Вони були запрошені до участі в спеціалізованих тренінгах, на яких отримають знання і навички, що дозволять їм реалізувати свої здібності та збільшити свій внесок у розвиток міста.

Проект “Місцевий економічний розвиток міст України” здійснюється Федерацією канадських муніципалітетів у партнерстві з Асоціацією міст України за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку (КАМР) та Федерацію канадських муніципалітетів (ФКМ).


Дмитро Підгорний, Центр “Доброчин”

Останні новини Чернігівщини

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

 Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій

Корюківські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень знайомій 12:03

Перед судом постане 45-річний мешканець одного з сіл Корюківського району, який забив до смерті літню жінку. За такі дії зловмиснику загрожує до десяти років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини