Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 01:03:38

Володимир Хоменко провів традиційну прес-конференцію для журналістів

25.11.2011   14:14

По завершенню роботи Колегії голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко вже традиційно спілкувався з журналістами центральних, обласних, районних та міських засобів масової інформації області, яких цікавив широкий спектр питань.

Відповідаючи на запитання про проект «Гаряча телефонна лінія голови облдержадміністрації», Володимир Хоменко зазначив, що даний вид комунікації планували як ще один канал зворотного зв’язку між громадянами та виконавчою владою в області. За його словами, на «гарячу лінію» звернулось більше 650 жителів області. Найбільше проблемних питань порушували мешканці обласного центру (до 30% усіх звернень). Звернення стосувалися роботи житлово-комунального господарства в містах обласного значення та районних центрах, вирішення питань соціального захисту, своєчасної виплати заробітної плати, роз’яснень різноманітних процедур щодо земельного законодавства, механізму нарахування за побутові та комунальні послуги.

Керівник області відмітив, що більш як 60% питань вдалося вирішити позитивно у найкоротші терміни. «Більша частина звернень стосувалися повноважень місцевих органів влади, зокрема районних державних адміністрацій, а особливо — виконавчих комітетів міських, селищних та сільських рад», - констатував Володимир Хоменко та запевнив, що «гаряча лінія» буде працювати і надалі.

Під час спілкування журналісти обласного радіо поцікавились, як рухається справа з вивезенням неопізнаних хімічних засобів захисту рослин з території області. На що керівник області відповів, що станом на 1 січня поточного року у нас в області було виявлено майже 857 тонн непридатних хімічних засобів захисту рослин. Утилізація проходить за державні кошти під контролем облдержадміністрації.

На сьогодні перезатарено 358,6 тонн і вивезено на знешкодження за межі області 294,6 тонн пестицидів. 23 листопада цього року розпочато перезатарення рідких хімічних засобів захисту рослин. З 28 листопада продовжиться перезатарення і вивіз непридатних пестицидів у районах Чернігівщини.

Серед знакових подій, які відбулися у житті області протягом року, Володимир Хоменко особливо виділив зняття гостроти невирішених проблем на підприємствах «Хімволокно», «ЧеЗаРа», «Білкозин», ремонт мостових шляхопроводів через залізницю у Носівці, Ніжині, Бахмачі, збір аграріями області 2,5 млн. тонн зернових, реконструкцію Козелецької, Бахмацької, Коропської, Носівської, Борзнянської центральних районних лікарень, будівництво нового корпусу Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження», відкриття наступного року 6 новозбудованих освітніх закладів.

Журналісти під час діалогу підіймали і проблемні питання щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, збереження зерна кукурудзи, функціонування міжрайонного гемодіалізного центру у Корюківській ЦРЛ, фінансування лікування хворих на ниркову недостатність у приватному центрі гемодіалізу фірми «Фрезеніус» у Чернігові, темпів будівництва в Чернігові та області, діяльності організаторів безпечного руху на автошляхах тощо. Очільник області запевнив представників ЗМІ, що проблемні питання, порушені сьогодні на прес-конференції, найближчим часом будуть вирішені.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 178 нових випадків COVID-19 19:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 жовтня в області зафіксовано 178 нових випадків COVID-19. Зокрема 118 — у Чернігівському районі (в тому числі 69 — у Чернігові), 54 — у Ніжинському, по 2 — у Новгород-Сіверському, Корюківському та Прилуцькому районах. 76 захворілих госпіталізовані

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що 19:45

Таке рішення прийняла сьогодні Державна комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли заступники голови ОДА Дмитро Синенко та Жанна Шерстюк.

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни

Через перекриття руху на вул. Івана Мазепи в роботу громадського транспорту вносяться тимчасові зміни 19:15

На період проведення ремонтних робіт, під час перекриття руху автотранспорту в м. Чернігові на ділянці вул. Івана Мазепи від Площі Перемоги до вул. Музичної з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня (схема додається), вносяться наступні тимчасові зміни в роботу громадського транспорту м. Чернігова:

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня

Початок осінніх канікул у школах Чернігова - з 25 жовтня 19:08

На виконання доручення чернігівського міського голови управління освіти міської ради проводило опитування серед батьків учнів закладів загальної середньої освіти Чернігова щодо дати осінніх канікул.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 17:29

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.