Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 13:58:52

Володимир Хоменко провів традиційну прес-конференцію для журналістів

25.11.2011   14:14

По завершенню роботи Колегії голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко вже традиційно спілкувався з журналістами центральних, обласних, районних та міських засобів масової інформації області, яких цікавив широкий спектр питань.

Відповідаючи на запитання про проект «Гаряча телефонна лінія голови облдержадміністрації», Володимир Хоменко зазначив, що даний вид комунікації планували як ще один канал зворотного зв’язку між громадянами та виконавчою владою в області. За його словами, на «гарячу лінію» звернулось більше 650 жителів області. Найбільше проблемних питань порушували мешканці обласного центру (до 30% усіх звернень). Звернення стосувалися роботи житлово-комунального господарства в містах обласного значення та районних центрах, вирішення питань соціального захисту, своєчасної виплати заробітної плати, роз’яснень різноманітних процедур щодо земельного законодавства, механізму нарахування за побутові та комунальні послуги.

Керівник області відмітив, що більш як 60% питань вдалося вирішити позитивно у найкоротші терміни. «Більша частина звернень стосувалися повноважень місцевих органів влади, зокрема районних державних адміністрацій, а особливо — виконавчих комітетів міських, селищних та сільських рад», - констатував Володимир Хоменко та запевнив, що «гаряча лінія» буде працювати і надалі.

Під час спілкування журналісти обласного радіо поцікавились, як рухається справа з вивезенням неопізнаних хімічних засобів захисту рослин з території області. На що керівник області відповів, що станом на 1 січня поточного року у нас в області було виявлено майже 857 тонн непридатних хімічних засобів захисту рослин. Утилізація проходить за державні кошти під контролем облдержадміністрації.

На сьогодні перезатарено 358,6 тонн і вивезено на знешкодження за межі області 294,6 тонн пестицидів. 23 листопада цього року розпочато перезатарення рідких хімічних засобів захисту рослин. З 28 листопада продовжиться перезатарення і вивіз непридатних пестицидів у районах Чернігівщини.

Серед знакових подій, які відбулися у житті області протягом року, Володимир Хоменко особливо виділив зняття гостроти невирішених проблем на підприємствах «Хімволокно», «ЧеЗаРа», «Білкозин», ремонт мостових шляхопроводів через залізницю у Носівці, Ніжині, Бахмачі, збір аграріями області 2,5 млн. тонн зернових, реконструкцію Козелецької, Бахмацької, Коропської, Носівської, Борзнянської центральних районних лікарень, будівництво нового корпусу Чернігівського центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження», відкриття наступного року 6 новозбудованих освітніх закладів.

Журналісти під час діалогу підіймали і проблемні питання щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, збереження зерна кукурудзи, функціонування міжрайонного гемодіалізного центру у Корюківській ЦРЛ, фінансування лікування хворих на ниркову недостатність у приватному центрі гемодіалізу фірми «Фрезеніус» у Чернігові, темпів будівництва в Чернігові та області, діяльності організаторів безпечного руху на автошляхах тощо. Очільник області запевнив представників ЗМІ, що проблемні питання, порушені сьогодні на прес-конференції, найближчим часом будуть вирішені.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:54

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.