Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 09:40:00

Мерітократична партія у гостях у Клубу молодого політолога

25.11.2011   10:17Агенцiя

Зустріч 24 листопада в експертному клубі “Чиста політика” була присвячена діяльності та перспективам Мерітократичної партії України.

Лідер партії Ігор Шевченко розповів про головні принципи його політичної сили та перспективи участі партії у виборах 2012 року.

Ігор Шевченко розпочав зустріч з розповіді про те, що таке Мерітократична партія України. “Мерітократія – це влада достойних. А головні ознаки достойних – це чесність, компетентність і служіння народу” – пояснив лідер партії. Зареєстрована Мерітократична партія була 12 квітня 2011 року і базується на системі суспільних відносин, в якій людина оцінюється та отримує визнання виключно за особисті досягнення, а на владні посади обираються і призначаються “найкращі”. Хто і як обирає “найкращих” та достойних не зміг чітко пояснити навіть Ігор Шевченко. “Система ще знаходиться в експериментальній стадії” – зазначив він.

Ігор Шевченко представив мерітократів Чернігова. Обласну організацію партії очолює Юрій Федорчук, міську – Ярослав Бечко. Чернігівські мерітократи великого досвіду в політиці не мають, але вірять в те, що їх ідеї знайдуть підтримку народу. Про результати своєї діяльності не розповіли, бо вважають, що головною функцією політичної партії є створення ідеології та побудова системи влади.

Мерітократи пропагують свої ідеї в основному через Інтернет, зокрема через соціальні мережі. Ігор Шевченко стверджує, що наразі сам фінансує партію, плюс допомагають ентузіасти. Але сподівається, що згодом ідею фінансово підтримають бізнесмени та звичайні люди. “Якщо соціальні інвестори вкладуть 10-15 млн. доларів в нашу партію, то ми зможемо подолати 5відсотковий бар’єр на виборах 2012. Гроші потрібні для того, щоб донести ідею до людей” – вважає Ігор Шевченко. В будь-якому випадку мерітократи планують брати участь у парламентських виборах і створити якісний політичний продукт.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).