Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 червня, 11:48:56

Підбито підсумки діяльності робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”

10.04.2013   11:16

9 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”, яке провів заступник керівника робочої групи, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур. Участь у засіданні також взяли заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк та заступник начальника управління містобудування та архітектури Чернігівської міської ради Петро Гребень.

На засіданні підбито підсумки діяльності робочої групи, головною метою якої було забезпечення ефективної співпраці між депутатським корпусом обласної, Чернігівської міської рад та громадськими організаціями для отримання реальних результатів по створенню регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”.

Робочою групою, до складу якої було обрано 18 чоловік, проведено 5 засідань. В результаті її діяльності, при сприянні керівництва обласної ради та облдержадміністрації, депутатів обласної та Чернігівської міської рад, представників громадських організацій вдалося дійти одностайності щодо окружних меж та орієнтовної площі майбутнього ландшафтного парку, який розміститься на 200,5 га. Розробником проекту створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” визначено Чернігівський національний педагогічний університет ім.Т.Г.Шевченка. Орієнтовна вартість проектних робіт складатиме близько 99 тис. грн. Окрім того, науковцями університету виготовлено наукове обґрунтування необхідності створення РЛП “Ялівщина”, а ДП “Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” підготовлено необхідний картографічний матеріал. Також досягнуто попередньої згоди з Чернігівською міською радою про фінансування згаданого проекту за рахунок природоохоронних коштів.

Як було наголошено, виконаний обсяг робіт дасть змогу Чернігівській міській раді звернутися з клопотанням до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області про створення РЛП “Ялівщина”.

Незважаючи на масштабну попередню роботу, останнє засідання робочої групи пройшло досить емоційно. Близько години члени робочої групи вносили нові пропозиції щодо розв’язання проблемних моментів порятунку урочища та остаточного вирішення долі Ялівщини.

Цього ж дня вони передали картографічні матеріали на паперових та електронних носіях, інші напрацювання по створенню регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” Чернігівській міській раді.

Як було зазначено, оскільки на даному етапі робоча група при обласній раді виконала свою функцію, прийнято рішення припинити її діяльність. Проте контроль по створенню Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” буде продовжено постійною комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів та особисто заступником голови обласної ради Валентином Мельничуком.

Останні новини Чернігівщини

 Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях

Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях 10:14

Вчора до поліції надійшло повідомлення про те, що у Бахмачі біля залізничної станції потяг збив людину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі, 2 аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждали.

21 червня: цей день в Україні і світі

21 червня: цей день в Україні і світі 08:41

ДЕНЬ 849 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 849 RUSSIAN AGRESSION

Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців 15:08

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері 15:06

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини