Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 01:24:45

Підбито підсумки діяльності робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”

10.04.2013   11:16

9 квітня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”, яке провів заступник керівника робочої групи, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур. Участь у засіданні також взяли заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк та заступник начальника управління містобудування та архітектури Чернігівської міської ради Петро Гребень.

На засіданні підбито підсумки діяльності робочої групи, головною метою якої було забезпечення ефективної співпраці між депутатським корпусом обласної, Чернігівської міської рад та громадськими організаціями для отримання реальних результатів по створенню регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”.

Робочою групою, до складу якої було обрано 18 чоловік, проведено 5 засідань. В результаті її діяльності, при сприянні керівництва обласної ради та облдержадміністрації, депутатів обласної та Чернігівської міської рад, представників громадських організацій вдалося дійти одностайності щодо окружних меж та орієнтовної площі майбутнього ландшафтного парку, який розміститься на 200,5 га. Розробником проекту створення Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” визначено Чернігівський національний педагогічний університет ім.Т.Г.Шевченка. Орієнтовна вартість проектних робіт складатиме близько 99 тис. грн. Окрім того, науковцями університету виготовлено наукове обґрунтування необхідності створення РЛП “Ялівщина”, а ДП “Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” підготовлено необхідний картографічний матеріал. Також досягнуто попередньої згоди з Чернігівською міською радою про фінансування згаданого проекту за рахунок природоохоронних коштів.

Як було наголошено, виконаний обсяг робіт дасть змогу Чернігівській міській раді звернутися з клопотанням до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області про створення РЛП “Ялівщина”.

Незважаючи на масштабну попередню роботу, останнє засідання робочої групи пройшло досить емоційно. Близько години члени робочої групи вносили нові пропозиції щодо розв’язання проблемних моментів порятунку урочища та остаточного вирішення долі Ялівщини.

Цього ж дня вони передали картографічні матеріали на паперових та електронних носіях, інші напрацювання по створенню регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” Чернігівській міській раді.

Як було зазначено, оскільки на даному етапі робоча група при обласній раді виконала свою функцію, прийнято рішення припинити її діяльність. Проте контроль по створенню Регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” буде продовжено постійною комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів та особисто заступником голови обласної ради Валентином Мельничуком.

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ